zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blog nie je zbytočnosť

Pokiaľ sa má dosahovať s internetovými stránkami žiaduce výsledky, je potrebné zaistiť si tu potrebný počet návštevníkov. Ale ktorých bohužiaľ obvykle nebýva dosť. Aj keď je nejaká na internetových stránkach zverejnená ponuka zaujímavá a mala by oprávnene vzbudiť záujem zástupov ľudí, neraz o ňu žiaduci záujem vzbudený nie je. A niekedy je táto aj vyslovene ignorovaná. A to preto, že si k nej ľudia nenájdu cestu.
Inu, keby niekto hľadal metódou pokusu a omylu, zadával náhodne vymyslené url adresy a dúfal, že sa trafí do ideálnej ponuky, sotva by našiel to pravé, a ani internetové vyhľadávače neprospievajú vždy všetkým stránkam, a zatiaľ čo niektoré ponúkajú hľadajúcim verejnosti tak, že si ich nemožno nevšimnúť. A tak je vhodné motivovať vyhľadávače k tomu, aby podporovali práve daný web, a chce to aj prinútiť ľudí, aby mali záujem, ktorý sa len tak nestratí. A v oboch týchto záležitostiach zohrávajú pozitívnu úlohu aj blogy.
Určite každému z vás, vrátane úplných laikov, dôjde, že keď má nejaký web svoj blog, na ktorom sa môžu jeho návštevníci vyjadrovať, kam môže verejnosť písať, je pravdepodobnejšie, že sa sem návštevníci budú opakovane vracať. A aj keď je takýto blog určený iba pre majiteľov webu ako autora príspevkov, môže to byť zaujímavý doplnok hlavného webu, ktorý dokáže vzbudzovať opakovaný záujem.
A nielen záujem. Na takomto blogu sa môžu objavovať doplňujúce informácie, ktoré sa na web z nejakého dôvodu nezmestia alebo nehodia, do materiálov na blogu sa dajú zakomponovať ďalšie kľúčové slová a spätné alebo interné odkazy a podobne. A to prospieva nielen hodnotenia od návštevníkov, ale aj od internetových vyhľadávačov. Pri ktorých slúžia aj blogy ako významný faktor ovplyvňujúci SEO, teda optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, bez ktorej sa dnes internetoví podnikatelia snáď už vôbec nezaobídu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol