zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Blog napomáha optimalizácii

Najrôznejší podnikatelia sa nejakým spôsobom prezentujú napríklad aj na internete. Majú tu svoj web, na ktorom vyvesia svoje ponuky, a potom na tomto napríklad aj komunikujú so zákazníkmi a prevádzajú obchodné transakcie, na ktoré je takýto web orientovaný. Proste sa podniká cez internet, čo si vyžaduje web určitých kvalít a funkcií.

A aj takýto web stačí k tomu, aby splnil to najpodstatnejšie, čo sa pri biznise na internete predpokladá a požaduje. Lenže neraz je to aj tak málo. Neraz je potrebné ešte niečo navyše, čo napríklad ani nemusí s prevádzaním zamýšľaných podnikateľských transakcií súvisieť. Ale napriek tomu to s nimi súvisí a rozhodne to nemusí byť na škodu.

Webu a jeho úspešnosti prospieva celá rada záležitostí, čo vlastne nie sú nevyhnutné, ale aj napriek tomu pomáhajú- A medzi týmito si môžeme zmieniť aj otázku, či si k svojmu webu zaobstarať  alebo nezaobstarať aj blog. Aj keď tento nie je pre nikoho, kto prevádzkuje na internete svoj biznis, zárobkovou záležitosťou, zohráva tu významnú úlohu, ktorú rozhodne nemožno podceňovať.

Tento môže poslúžiť napríklad ako zdroj doplnkových informácií. To, čo sa „nevojde“ na web samotný, sa dá umiestniť sem, a tým napríklad podrobnejšie informovať, vyvolávať dodatočný záujem čitateľov, dá sa tu uverejnené materiály prepojiť aj s ďalšími marketingovými kanálmi, dajú sa sem vkladať spätné odkazy aj ďalšie kľúčové slová. A významné môže byť napríklad aj to, že sa tu môžu návštevníci podeliť o svoje dojmy, čím sú týmto spôsobom vtiahnutí do deja a upútaní k určitému prevádzkovateľovi webu, môžu sa na obsahu webu do istej miery sami podieľať. A zároveň skutočnosť, že to na takomto blogu žije, prispieva aj k tomu, že je web s blogom oveľa pozitívnejšie vnímaný internetovými vyhľadávačmi. Tými, čo rozhodujú v značnej miere o tom, čo sa dostane k užívateľom internetu a čo nie.

Blog teda môže významne napomáhať pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače. A tá má, ako všetci odborníci vedia, zásadný význam pre všetkých podnikateľov, ktorí chcú na internete uspieť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol