zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Copywriting

Ide o pracovnú činnosť, pri ktorej odborník, nazývajúci sa copywriter, tvorí reklamné texty podľa určeného zadania. Tieto texty sa môžu ako samotné označovať termínom copywriting a spravidla ide o články, ktoré majú na prvý pohľad zaujať, majú sa dobre čítať, musia byť zrozumiteľné a musia nejakým spôsobom obohatiť čitateľa. Ide teda o nástroj priamej podpory predaja.

Copywriting a jeho hlubší význam

Copywriting je vo svojej podstate komplexná činnosť, ktorá vyžaduje aspoň základná znalosť SEO optimalizácie. Pri písaní textov sa totiž musí klásť dôraz na správne zvolené kľúčové slová. Tie musia byť do textu správne zakomponované, ideálne v tvare, ktorý je v danej oblasti najviac vyhľadávaný. Články tiež musia byť správne štruktúrované, pretože čitateľ na internete vníma text inak ako čitateľ tlače. V dnešnej dobe čitatelia na internete viac takzvane „čítajú očami“, než by čítali celý text od začiatku až do konca. Je preto vhodné celý článok štruktúrovať takým spôsobom, aby príjem všetkých informácií pre čitateľa bol čo najjednoduchší. Okrem štruktúrnej časti musí copywriter klásť dôraz aj na obsahovú časť svojich textov. Tie musia vyhovovať cieľovej skupine ľudí, na ktorú cielia daný web. Pokiaľ ide o internetový obchod, mali by texty vzbudzovať vo svojich čitateľoch podnet k nákupu daného produktu. Rovnako tak to platí aj pre rôzne blogy či portály, kde sa majú nachádzať texty nabádajúce k nejakej špecifickej činnosti, spravidla však k nákupu tovaru. Ďalšou podmienkou pre tvorbu reklamných textov je ich unikátnosť. Aby bol web konkurencieschopný, musí sa nejakým spôsobom odlišovať od svojej konkurencie. Práve v tejto úlohe majú reklamné texty nemalý vplyv. Ako samozrejmosť sa potom berie štylistická a gramatická správnosť textov, rovnako ako pozitívny nádych celého článku, ak zadanie nehovorí niečo iné. Copywriting sa môže nachádzať naprieč celým webom, a to ako popisok kategórie produktov, text reklamných bannerov či vypĺňaní ďalších záložiek, ktoré sa na webe nachádzajú, spravidla však ide o reklamné texty.

4.8/5 - (5 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (5 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol