zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez SEO to často nejde

Na to, aby sa niekto uživil na internete, je mu potrebný v prvom rade web. Bez toho sa tu podnikať vôbec nedá, ani keby chcel niekto sebaviac. Obchodovať sa tu nedá len tak niekde a kto tak chce speňažiť svoje ponuky, môže staviť napríklad na e-shop, teda internetový obchod, vytvorený na platforme PrestaShop. Ktorý je príhodný pre vedenie biznisu, a to predovšetkým preto, že ide o internetový obchod, ktorý je kvalitný, jednoduchý, lákavý a prehľadný.
Avšak aj tu, rovnako ako pri iných weboch, hrozí mnohým prevádzkovateľom zlá pozícia vo výsledkoch vyhľadávania as tou súvisiacou nedostatočná ziskovosť či dokonca stratovosť. Keď jednoducho nemá e-shop zaistených návštevníkov, nemá ani zákazníkov. A bez tých podnikať a obchodovať nemožno.
A keď sa dostatočná organická návštevnosť sama nedostaví, musí sa jej napomôcť. A to formou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, ponúkané predovšetkým spoľahlivými profesionálmi. Nič proti laikom, ale amatér nikdy nedosiahne také pozitívne zmeny, aké možno dosiahnuť odbornými zásahmi.
Skutoční odborníci tu síce nemôžu zaručiť presne to, aký stupeň zlepšenia umiestnenia e-shopu v internetových vyhľadávačoch sa tu dosiahne, avšak zaručujú maximum možného, a to či už ide o čiastočné alebo komplexné vylepšenia.
U takej SEO je pochopiteľne najprv navrhnutá stratégia založená na SEO audite a analýze kľúčových slov, po ktorej nasledujú potrebné zásahy ako do technických záležitostí webu, tak aj do jeho obsahu, ktoré majú dlhodobý účinok, čo sa umiestnenie odkazu internetového obchodu vo vyhľadávačoch týka. Vylepšujú sa tu on-page aj off-page faktory, potom sa analyzujú kľúčové slová, vytvárajú kvalitné spätné odkazy, interné rovnako ako externé, ponúkajú sa tu služby copywriterov, jednoducho čo je určitému e-shopu práve potrebné.
A keď sa tu využívajú rokmi preverené postupy s najnovšími poznatkami, stačí obetovať aj len pár tisíc mesačne a všetko sa stane maximálne dokonalým.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol