zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez SEO sa zapadne

Nedá sa povedať, že ten, kto podniká na internete, nemôže podnikať, pokiaľ sa úplne vyhne optimalizácii pre internetové vyhľadávače. Ale dá sa povedať, že kto optimalizáciu ignoruje, podniká neúspešne. A ani maximálna útrata za reklamy a inú propagáciu mu nemusí pomôcť. Optimalizovať ich jednoducho treba. Pretože len tak sa dá dostať do čela ponúk internetových vyhľadávačov a len taká pozícia je zárukou, že určitú ponuku nájde dosť tých, ktorí ju hľadajú.
Ale k tomu treba ešte dodať fakt, že nie je optimalizácia ako optimalizácia. A pretože táto obsahuje toľko rôznych činností, že by ich jeden človek nemal ani najmenšiu šancu zvládnuť, je logické, že amatérska optimalizácia podnikateľom samotným nikdy neprinesie také ovocie ako optimalizácia vykonávaná profesionálmi. Amatér možno niečo zvládne a možno sa tým aj posunie vyššie medzi odkazmi ponúkanými internetovými vyhľadávačmi, ale určite sa tým nedostane na top pozície, tam, kde je návštevnosť internetových stránok zaručená.
Zato keď sa taká SEO prenechá odborníkom, ktorí sa špecializujú na jej jednotlivé oblasti, je značné zdokonalenie zaručené. Nikdy síce nemožno presne určiť, na akú pozíciu sa kedy podarí určitú stránku dostať, pretože sa mení ako vplyv konkurencie, tak aj pravidlá, podľa ktorých sa internetové vyhľadávače riadia, a tiež nie je nikdy možné optimalizovať vo všetkých parametroch, ktoré internetové vyhľadávače sledujú, pretože tieto ani nie sú všetky verejne známe, rovnako ako ich váha pri hodnotení, ale tento vzostup už každopádne zaručuje, že sa návštevnosť optimalizovaných stránok zlepší.
Ideálne spätné aj interné odkazy, najvhodnejšie kľúčové slová a kvalitný obsah webu a jeho technická dokonalosť jednoducho urobia svoje. A optimalizovanému webu sa bude dariť ako nikdy predtým. Tento zaboduje a nechá svojich neoptimalizujúcich konkurentov kdesi za sebou, kde už ich na rozdiel od neho nikto hľadať nebude.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol