zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez optimalizácie úspech nepríde

Vezmite si, že by ste sa ocitli dajme tomu sami uprostred nehostinnej púšte. Zásoby vody by dochádzali a vy by ste ich potrebovali alebo chceli doplniť. Lenže je známe, že oáz, v ktorých by sa to dalo urobiť, je viac, a takisto sa vie aj to, že v tejto piesočnej pustine len ťažko nájdeme nejaký ukazovateľ smeru. A preto by ste blúdili, a nakoniec si vybrali možno aj studňu, ktorá je vzdialenejšia než iné a v nej by možno ani nebola tak kvalitná životodarná tekutina. Urobili by ste to proste preto, že inak by ste mohli umrieť od smädu, keby ste blúdili sem a tam a zisťovali si, kde a aký zdroj je.

A niečo podobné neplatí iba pre spomenutú púšť. Platí to vlastne aj pre internet. Aj tu sa dá virtuálne blúdiť pomaly nekonečným priestorom a hľadať to, čo práve potrebujeme. A aj tu sa môže rovnako ako vo vyššie opísanom podobenstve stať, že nakoniec si vyberieme ponuku, ktorá nás síce nejako uspokojí, ktorá ale nemusí byť ani zďaleka tak výhodná ako niektorá iná, zabudnutá.

Internet je proste rozsiahly a nikto ho nedokáže preskúmať celý. A tak sa tu zvyčajne využívajú tie ponuky, čo sa nachádzajú najľahšie, aj keď tieto nemusia byť vždy ideálne. A ako sa docieli to, aby títo hľadajúci zamierili presne tam, kde ich poskytovatelia najrôznejších ponúk chcú mať?

Pre tento účel existuje celá rada krokov a činností majúcich pozitívny vplyv na rozhodovanie internetových vyhľadávačov. Tieto vyhľadávače totiž pomáhajú nájsť smer k určitému žiadanému typu ponuky, pomáhajú s hľadaním. Lenže podľa kritérií, aké majú nastavené. A tí, čo chcú poskytovať svoje ponuky efektívne, tak musia optimalizovať, aby sa zavďačili týmto pomocníkom s hľadaním. Aby sa ocitli na predných pozíciách, kde si ich všetci všimnú.

A preto sa vsádza na úpravy webov a odstraňovanie ich nedostatkov, na správnu voľbu kľúčových slov, linkbuilding, copywriting a podobne. Bez toho by totiž web ako pomyselná oáza mohol zostať nepovšimnutý. K čomu nie je vôbec stvorený.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol