zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez optimalizácie to nejde

Skoro by sa dalo povedať, že je ten, kto chce ostatným niečo ponúkať, a pritom sa neprezentuje náležitým spôsobom na internete, odsúdený k neúspechu a ku krachu. Pretože počty ľudí, ktorí obiehajú a navštevujú kamenné predajne a v tých, čo hľadajú to, čo potrebujú, porovnávajú kvality dotyčného sortimentu a jeho ceny ako aj ďalšie parametre, klesajú, a naopak je stále viac tých, kto pátra potom, čo potrebuje práve na internete.

A tak ten, kto chce efektívne obchodovať, musí predkladať potencionálnym zákazníkom svoje ponuky aj na sieti, a to logicky tým najefektívnejším spôsobom. Teda musí sa postarať, aby jeho virtuálna prezentácia dobre vyzerala, aby dokázala zaujať čímkoľvek (logicky nielen cenou, aj keď aj tá je nesporne dôležitým kritériom výberu) čo najširšie publikum, aby sa dopracovala až k tým, ktorým je predovšetkým určená a aby viedla k uzavretiu v žiadúcej transakcie.

A na ceste medzi tým, kto niečo ponúka, a tým, kto by o to potencionálne mohol mať záujem, hrozí celá dlhá rada potencionálnych komplikácií, ktoré by mohli všetko pokaziť.

Spôsobom, ako sa tu možným prekážkam vyhnúť, je predovšetkým optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Tá je totiž súhrn činností, ktoré napomáhajú tomu, aby ponuku videlo čo najširšie publikum, aby táto ponuka na sledujúce publikum zapôsobila a viedla k uzavretiu obchodu alebo inej potencionálnej transakcie.

A ten, kto chce mať záruku úspechu, si tak musí svoj web nechať predovšetkým upraviť tak, ako je to optimálne pre internetové vyhľadávače, musí si zaistiť optimálne použitie tých najefektívnejších kľúčových slov, musí svoj web zásobiť kvalitnými textami, zabezpečiť si sem vedúce spätné odkazy na iných weboch. A o tom, že je tu nevyhnutná reklama, sa snáď ani netreba zmieňovať.

Len vysoká návštevnosť spojená s konverziou je to záruka úspechu, a len optimalizácia, teda SEO k úspechu vedie. A kto na to zabúda, škodí sám sebe.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol