zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez optimalizácie to nejde

Dokážete si predstaviť, že by ste hľadali tú povestnú kvapky vody v mori alebo nemenej povestnú ihlu v kope sena? To by nebolo ľahké, však? A keď sa nad tým zamyslíme, dá sa dospieť k tomu, že podobne zložité, ak nie nemožné, by bolo aj hľadať jeden konkrétny web v záplave toho všetkého, čo už je dnes na internete publikované. Internet je proste plný najrôznejších materiálov, v ktorých sa nedá ľudskými silami vôbec zorientovať, nie je nik, kto by dokázal otvoriť a preštudovať všetko, čo je umiestnené na internete.

A čo to znamená pre konkrétnych majiteľov a prevádzkovateľov webov? Logicky to, že aj keby zverejnilo niečo, čo je na prvý pohľad zaujímavé a čo by malo osloviť širokú verejnosť, nestane sa tak. Web sa môže javiť a byť užitočný, a napriek tomu sa môže stať, že o neho nikto ani pohľadom nezavadí. A je tomu tak práve preto, že podobný výtvor môže veľmi ľahko zapadnúť medzi tým všetkým ostatným.

Ale prevádzkovateľ takéhoto webu potrebuje, aby o jeho výtvor ľudia záujem prejavovali. A ako si má poradiť, keď tomu tak nie je?

V takejto chvíli príde viac než vhod optimalizácia pre internetové vyhľadávač. Tá totiž dokáže zaistiť, aby bol web dotyčnými internetovými vyhľadávačmi preferovaný a efektívne ponúkaný tým, pre ktorých je určený. A to s tým, že sa z webu odstráni všetko, čo by mu mohlo vo vyhľadávačoch škodiť, a tým sa docieli to, že sa odkaz na uvedený web posunie do čela ponuky vyhľadávačov, tam, kde ľudia zvyčajne hľadajú predovšetkým.

Keď sa pre web zaistí oprava jeho možných chýb, keď je zaistená správna voľba kľúčových slov, napísanie kvalitných textov a vytvorenie spätných odkazov, čiže keď je web optimalizovaný, príde práve k takémuto pozitívnemu posunu.

A práve preto mnohí z prevádzkovateľov webov na optimalizáciu vsádzajú. Vďaka nej sú ich výtvory hojne navštevované, vďaka tomu majú dosť klientov a zarábajú si na seba. Zatiaľ čo inak by možno chodili so žobráckou palicou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol