zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez optimalizácie sa to nezaobíde

Akokoľvek má internetový biznis v porovnaní s tým prevádzkovaným v kamenných prevádzkach nejednu prednosť, má bohužiaľ aj svoje tienisté stránky. Aj tu sa nemusí dariť, a nemusí za tým byť nevyhnutne len ponuka, ktoré pre potenciálnych zákazníkov nie je lákavá. Môže za to pokojne aj iba taká len zdanlivá banalita, ako je problém určitý web s nejakou ponukou vôbec nájsť.

Internet je totiž ponukami doslova preplnený, a preto je dnes prvoradou úlohou sa medzi takýmito ponukami vôbec presadiť a získať si čo najväčšiu pozornosť internetovej verejnosti. To v zásade musí predchádzať všetkému ostatnému, čo sa internetového podnikania týka, pretože ak nie je zaistená návštevnosť nejakého webu, je úplne jedno, čo je na ňom uverejnené. Ani tá najlepšia ponuka sa neuchytí, keď sa o nej nevie.

A ako sa presadiť? Ako dosiahnuť to najvýznamnejšie, čo sa týka podnikania na internete?

V zásade sa dá povedať, že sa to inak ako optimalizáciou prakticky dosiahnuť nedá. Iste, aj náhoda či šťastie by tu mohli zohrať svoju úlohu, ale na tom sa určite stavať nedá. Hlavná je efektívna SEO, vďaka  ktorej sa dostane web na oči a následne aj do povedomia dostatočného počtu potenciálnych zákazníkov.

Pri hľadaní na internete sa dnes totiž vsádza na vyhľadávače. Nenájdeme snáď nikoho, kto by hľadal metódou pokus- omyl , keď je tu možnosť len zadať kľúčové slovo a vyhľadávače ihneď ponúknu dostatok viac či menej relevantných odkazov. A preto je nevyhnutné sa so svojom webom „zapáčiť“ práve týmto nástrojom. Je nutné zbaviť sa všetkého , čo by pozíciu nejakého webu vo vyhľadávačoch poškodzovalo, je potrebné starať sa o to, aby bol web v prvom rade dokonalý, taký, aby ho vyhľadávače ponúkali ľuďom prednostne, pred konkurenčnými ponukami.

A preto je nutné zbaviť weby samotné ich nedostatkov, je vhodné zaplniť ich kvalitných materiálom, textovým rovnako ako grafickým, je potrebné pomáhať im reklamou. PR článkami, spätnými odkazmi. Skrátka je žiaduce dopriať nedostatočne sledovaným webom optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Inak sa totiž žiadny podnikateľ nepohne na internete z miesta.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol