zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez optimalizácie nie je šanca

Bez optimalizovania svojho webu už dnes zrejme nikto z internetových podnikateľov a iných na internete sa robiacich ľudí neuspeje. Internet síce neoptimalizované ponuky nijako netrestá za túto ich nedokonalosť, nelikviduje ich ani im inak neškodí, ale tiež ich nepodporujú internetové vyhľadávače. A práve podpora od vyhľadávačov je tým, čo má na dnešnom internete značný význam.
A tak niet divu, že všetci, ktorí takúto možnosť poznajú a majú pre to podmienky, optimalizujú. A vsádzajú napríklad na linkbuilding. Pretože na čo práve taký linkbuilding je? Predsa k tomu, aby sa na internete hľadajúcim ľuďom s pomocou spätných odkazov ukázala cesta na web, ktorý je takýmito odkazmi podporovaný. Je to vlastne svojim spôsobom zanechávanie drobných stôp na rôznych miestach internetu, ktoré sú tu na to, aby prípadných záujemcov priviedli z iných webov na ten, na ktorý majú byť privedení, podľa toho, kto taký linkbuilding využíva.
Odkaz umiestnený na cudzom webe tak môže prospieť. Ale pochopiteľne nie vždy a nie rovnako. Pretože nie je web ako web a nie je ani odkaz ako odkaz. A kto sa tak venuje linkbuildingu na dostatočnej úrovni, vie, že ak má so svojimi odkazmi oslavovať úspechy, musí byť splnené nasledujúce:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol