zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez odkazov by to už nešlo

Pochybujem, že ste v posledných rokoch nachádzali na internete nejaké weby, na ktorých by sa nevyskytovali nejaké tie umiestnené odkazy na iné internetové stránky. Spätné a interné odkazy sa stali už dávno niečím bežným a hojne využívaným. A to preto, že ide o záležitosti, ktoré preukazujú majiteľom webov jednoznačne dobré služby. Samozrejme pokiaľ ide o odkazy funkčné a kvalitné.
Vytváranie spätných odkazov alias linkbuilding sa tak stalo už úplne bežnou súčasťou súboru činností vedúcich k lepšiemu umiestneniu odkazu určitého webu v internetových vyhľadávačoch zvaných súhrnne SEO alebo optimalizácia pre internetové vyhľadávače. A stalo sa činnosťou dôležitou, pretože sú to práve spätné odkazy, ktoré zaisťujú internetovým stránkam nových návštevníkov ako bezprostredne, tak aj prostredníctvom internetových vyhľadávačov.
Čím viac spätných odkazov smeruje na určitú stránku, tým je táto považovaná vyhľadávačmi za pozornosť a podporu si zasluhujúcu, a čím kvalitnejšie také odkazy sú, tým pochopiteľne lepšie. Pretože tie najdokonalejšie odkazy z dobre hodnotených a relevantných stránok majú väčšiu váhu a súčasne motivujú roboty vyhľadávačov k prehliadaniu určitých nových stránok.
Avšak je tu aj možná tienistá stránka linkbuildingu, a tou je takzvaný black hat linkbuilding, zneužívajúci nedostatky algoritmov vyhľadávačov v podobe link fariem, komentárového spamu, cloakingu, vytváranie spätných odkazov s využitím automatických nástrojov, vytváranie skrytých odkazov, publikácie nezmyselných a ňu nabitých odkazy a podobne. Aj keď ide o činnosti nežiaduce a vyhľadávači postihované, môže sa týmto dosahovať krátkodobých úspechov webov, ktoré si ničia pozornosť nezaslúžia, čo pochopiteľne nie je žiaduce. A preto sa pri linkbuildingu vypláca vsádzať na férový prístup, vďaka ktorému spätné odkazy pomáhajú a neškodia. Čo je žiaduce pre všetkých, ktorí chcú byť na internete úspešní.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol