zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez návštevnosti by to nešlo

Či už slúžia weby akémukoľvek účelu, jedno je jasné. Mali by byť dosť hojne navštevované. Musí tu byť niekto, kto sa zaujíma o tu uverejnené informácie, musí tu byť niekto, kto tu nakupuje to ponúkané a podobne. Keby tu nikto taký nebol, bude tunajšia ponuka čohokoľvek zbytočná. Ale je tu jedna komplikácia, a tou je skutočnosť, že nie každý vie, ako si na svojom webe onú nepostrádateľnú návštevnosť zaistiť. Kdekto si síce vie založiť alebo rovno kúpiť nejaký ten web, ale presadiť sa s ním potom už nezvládne, ani keby robil pomaly čokoľvek a ponúkal iba to najlepšie.

Takže je tu obmedzené množstvo webov, ktoré sa na nezáujem nemusia sťažovať, ale je tu aj mnohonásobne viac tých, ktoré sú internetovou verejnosťou opomínané. A ako sa dostať z radov tých nič neznamenajúcích na výslní? Ak o tom ešte neviete, existuje aj optimalizácia pre internetové vyhľadávače, a práve s pomocou tejto sa dá uspieť. Pretože optimalizácia, teda SEO, ponúka vylepšenie webu a tým aj jeho presadenie sa medzi tým, čo sa donesie s pomocou internetových vyhľadávačov až k ľuďom, ktorí by mali byť oslovení.

Takže by ste mali optimalizovať, ak ste majiteľmi podnikateľských webov. Bez toho sa neuspeje. Lenže… aj keď sa do optimalizácie pustíte, zázrak sa zrejme konať nebude. Pretože SEO má odstrániť maximum nedostatkov z webov, a aby ste to dosiahli, museli by ste tomu rozumieť. A nič v zlom, ale laikovej tomu dokonale nerozumie. A niečo by síce zvládli, ale nebolo by to ideálne. A web by sa vo vyhľadávačoch nepretlačil až tam, kde ho treba mať.

A tak je lepšie staviť na firmu SEOlight, v ktorej pracujú odborníci na všetko dôležité, čo k optimalizácii pre internetové vyhľadávače patrí. Len títo všetci spolu dokážu urobiť niečí web natoľko dokonalý, že ho ocenia vyhľadávače prednostným umiestnením v zoznamoch relevantných odkazov. Čo je predpoklad úspechu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol