zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez klientov to nikdy nepôjde

Tým, čím by bol klasický kamenný obchod bez zákazníkov, je na internete web, čo sa stýka s nedostatočnou návštevnosťou. Teda ide o výtvor, ktorý sa môže tváriť aj najviac dokonale, a ktorý môže niesť ponuku, akú by internetová verejnosť rada  využila, ale keď na neho nikto nezavíta, nedochádza k splneniu toho, čo by malo byť takýmto webom splnené.

A k čomu by bol niekomu web, ktorý by mal verejnosť informovať, ale nikoho by neinformoval? K čomu by bol internetový obchod, v ktorom by sa pre nedostatočný záujem ľudí neobchodovalo? Pochopiteľne k ničomu.

A aby web fungoval tak, ako má, keď už si dal niekto tú námahu a vytvoril ho, je tu optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá mu pomôže s tým, aby sa na internete presadil, aby sa vynoril z mora šedivého priemeru a stal sa verejnosťou priam obletovaným a využívaným.

SEO, teda optimalizácia pre internetové vyhľadávače, je tu od toho, aby spravila z webu, ktorý má svoje nedostatky, web oveľa dokonalejší, taký, ktorý bude čo najpresnejšie zodpovedať nárokom, aké kladú na weby internetové vyhľadávače. Pretože to vďaka vyhľadávačom sú dnes weby najčastejšie navštevované alebo práve naopak. To vyhľadávače tým, ako prezentujú verejnosti odkaz na určitý web, rozhodujú o tom, či bude tento navštívený a následne snáď aj náležite využitý, alebo či sa tak zrejme nikdy nestane.

Keď sa web optimalizuje tak, ako má, stáva sa ideálom pre vyhľadávače, ktoré ho budú internetovej verejnosti poskytovať na predných pozíciách, tam, kde si ho všimne každý a mnohí ho využijú. A o to u webov logicky ide.

A preto tí majitelia webov, ktorí sa stretávajú s nedostatočnou návštevnosťou, vsádzajú na také záležitosti, ako sú kontrola webu a odstránenie jeho nedostatkov, správna voľba kľúčových slov, linkbuilding, copywriting a reklama a propagácia, čiže na SEO. Pretože vďaka nemu na internete zažiaria. A o to ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol