zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Anchor text

Anchor text je označenie pre časť textu, pod ktorým sa skrýva hypertextový odkaz. Tento text býva spravidla podčiarknutý, štandardná býva tiež modrá farba samotného hypertextového odkazu. Existuje mnoho podôb, ako môže takýto hypertextový odkaz vyzerať. Podoba anchor textu tiež určuje jeho efektivitu. Kým najefektívnejšia podoba anchor textu sa zdá byť použitie kľúčových slov, nemenej efektívne môže byť aj zahrnutie textu v podobe odkazu na danú webovú stránku. Vo veľkej miere sa naprieč internetom nachádza slovné spojenia v podobe „pre viac informácií kliknite TU“, kde práve slovo „tu“ je anchor text. Pod týmto slovom sa následne skrýva samotný hypertextový odkaz odkazujúci na konkrétne webové stránky, obrázok alebo napríklad časť textu na danej internetovej stránke. To, ako bude viditeľný text vyzerať, výrazným spôsobom ovplyvňuje hodnotenie vyhľadávacími robotmi. Ide teda o dôležitý nástroj pri optimalizácii pre vyhľadávače (SEO), najmä pri činnosti zvanej linkbuilding.

4.7/5 - (10 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol