zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aký web je dokonalý?

Väčšina webov sa na internete neteší takému záujmu verejnosti, aký by bol žiaduci. A ich majitelia a prevádzkovatelia tým pádom nedosahujú to, čo by chceli dosahovať. A aby to nedosahované dosiahli, uchyľujú sa k optimalizácii pre internetové vyhľadávače.
A na čo si treba dať pozor pri takejto optimalizácii? Na čo určite nezabúdať, aby sa tu dalo dosiahnuť žiaduce výsledky?
V prvom rade je potrebné, aby si internetové vyhľadávače nejakého webu vôbec všimli. Je potrebné ho najskôr objaviť, aby sa dalo vôbec uvažovať o jeho úspešnosti. A to znamená, že na takýto web musí viesť prinajmenšom jeden spätný odkaz, cez ktorý sa naň vyhľadávač dostane, aby ho mohol analyzovať a vyhodnotiť.
Ďalej je potrebné, aby bol takýto web z pohľadu vyhľadávačov po všetkých stránkach bezpečný a transparentný, aby nikým viditeľne alebo skryto nemanipuloval, skrátka aby mal svoju autoritu a dôveryhodnosť, hodnotu a prínosnosť. U každého webu aj jeho jednotlivých stránok tak záleží na obsahu aj na relevantnosti a kvalite spätných odkazov, ktoré sem vedú.
A pochopiteľne musí takýto web odpovedať aj predstavám a požiadavkám, ktoré naň kladú jeho užívatelia. Pretože sa aj návštevnosť takého webu, aj miera opustenia stránky, aj čas, ktorý ľudia na webe strávia, aj ich počínanie si tu, podpisujú na výsledkoch optimalizácie
Skrátka a dobre musia byť weby priateľské k internetovým vyhľadávačom, musia mať svoju autoritu a dôveryhodnosť a musia byť priateľské aj k svojim návštevníkom a používateľom. A keď sa takýmto dopraje pomoc vo forme linkbuildingu, copywritingu, správnej voľby kľúčových slov a nevyhnutných úprav webu samotného a podobných činností, ktoré sa súhrnne označujú ako optimalizácia pre internetové vyhľadávače, je veľká nádej, že sa nakoniec dosiahne to, čo sa má takými webmi podľa zámerov ich prevádzkovateľov dosiahnuť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol