zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aký web je dokonalý?

Keď má byť web na internete na nájdenie pre ľudí, musí byť dokonalý pre internetové vyhľadávače. A aby bol dokonalý pre vyhľadávače, musí na ňom byť k nájdeniu všetko, čo má byť nájdené. A to znamená, že sa pri prehliadaní webu roboty vyhľadávačov týmto nemá nič zbytočne stavať do cesty. A pokiaľ už na webe nejaké tie prekážky sú, mali by sa čo najrýchlejšie a najdokonalejšie odstrániť.
Avšak aby sa odstránili tie najdôležitejšie prekážky, ktoré internetovým vyhľadávačom na weboch môžu vadiť, je potrebné vykonať najskôr analýzu webu napríklad s pomocou nástroja Screaming Frog, Xenu, Sitebulb alebo Spotibo. Čo je žiaduce najmä pri veľkých weboch a novom obsahu.
A čo sa dá v rámci takejto analýzy urobiť?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol