zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako zvýšiť návštevnosť webu?

Online marketing je v súčasnej dobe veľmi diskutovanou témou, a to z jediného dôvodu- podnikať na internete sa skrátka vyplatí. Má to však svoje úskalia, ktoré sú však v určitých ohľadoch podobné, ako v prípade klasického podnikania. Aby ste boli úspešní, nestačí vám k tomu vyrábať kvalitné produkty či poskytovať služby na tej najvyššej úrovni. Okrem toho musíte byť vidieť a je dôležité, aby ste boli známi široko ďaleko. Lenže byť vidieť, to nie je len tak, a to obzvlášť na internete. S touto problematikou vznikla otázka, ako zvýšiť návštevnosť webu, aby ste mali väčšiu šancu uspieť?

Existuje veľa spôsobov a každý má niečo do seba

Problematika zviditeľňovania sa na internete je v súčasnosti veľmi diskutovaná. S narastajúcim počtom užívateľov internetu a tiež s narastajúcim číslom webových stránok sa stáva propagácia na internete a celý online marketing stále atraktívnejším. Je preto dôležité vedieť, ako zvýšiť návštevnosť webových stránok, aké existujú metódy a čo vám to môže reálne priniesť.

Dalo by sa povedať, že existuje niekoľko základných spôsobov, ktoré vám môžu zaistiť väčšie povedomie užívateľov internetu, a teda i väčšiu návštevnosť webu:

  1. Zdieľanie obsahu na sociálnych sieťach
  2. Rozosielanie emailov
  3. SEO optimalizácia

Práve SEO optimalizácia je niečo, čo má skutočný zmysel. Všetko to tkvie v tom, že SEO optimalizácia je komplexná úprava webu, ktorá má za následok strmý nárast návštevníkov na vašich webových stránkach, a to bez neželaných účinkov, ktoré môžu byť spojené so spomenutým rozosielaním emailov alebo zdieľaním obsahu na sociálnych sieťach.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače je teda spôsob zvýšenia návštevnosti webu, ktorý je účinný aj pri silnej konkurencii. Je tu totiž kladený dôraz na to, aby bolo možné web jednoducho vyhľadať pomocou známych vyhľadávačov, a preto ide o prirodzený spôsob, ako sa na internete zviditeľniť.

Obráťte sa na správnu agentúru

Hoci optimalizácia pre vyhľadávače má veľký efekt, je nutné do jej spracovania vložiť pomerne veľa úsilia a času. Na druhej strane sú výsledky takmer zaručené. To však iba vtedy, pokiaľ optimalizáciu necháte na niekom, kto si s ňou poradí. Preto môžete prenechať tieto starosti odborníkom, ako sme my vo firme SEOlight s.r.o. Na začiatok môžeme diskutovať o vašich predstavách, následne zostaviť projekt priamo pre váš web a začať na ňom intenzívne pracovať. Výsledkom bude razantné zvýšenie návštevnosti, čo sa prejaví nielen na vyšších ziskoch.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol