zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako zrýchliť WordPress?

Takisto ako ľudia sú aj internetové stránky rôzne. Platí to aj pre rýchlosť, akou sa tieto načítavajú. A rovnako ako u ľudí majú aj internetové stránky výhodu, ak u nich ide všetko rýchlejšie. Pokiaľ trvá načítanie stránky od tristo milisekúnd do sekundy, je táto už považovaná za spomalenú, a viac ako sekunda už ohrozuje sústredenie užívateľov a môže znamenať ich predčasný odchod. A preto je pri pomalých stránkach vhodné spraviť všetko pre to, aby sa načítanie zrýchlilo.

A ako sa to deje vo WordPresse, pre svoju univerzálnosť a jednoduchosť často využívanom redakčnom systéme?

Aj tento býva neraz spomaľovaný, a to využívaním zbytočných doplnkov, ktoré znamenajú zvyšovanie počtu pluginov a nepretržité rozširovanie databázy. A s tým je vhodné niečo spraviť.

Rýchlosť sa tu dá zvýšiť napríklad využívaním statických stránok, pri čom neprihlásený návštevník vidí len html stránku namiesto stránky dynamicky generovanej. Tu využívaný bezplatný plugin WP Super Cache je potom vhodné občas zrýchliť vymazaním dočasných súborov.

Plugin WP- Optimize dokáže z WordPRessu odstraňovať rôzne nahromadené nepotrebnosti, a to v prípade nastavenia aj automaticky aj pravidelne, WP Widget cache sa potom zase zameriava iba na widgety a WP Smush.it zmenšuje dátový objem obrázkov formátu JPG, PNG a GIF bez negatívneho vplyvu na ich kvalitu.

Hoci súčasne je potrebné dať si pozor aj na pluginy samotné. Zatiaľ čo totiž na jednej strane WordPress zrýchľujú, na druhej strane môžu byť aj dôvodom zbytočného spomaľovania, pokiaľ sú zbytočne nainštalované a nepoužívané. A preto je potrebné v záujme dosiahnutia väčšej rýchlosti všetko doinštalované a nevyužívané vypnúť a vymazať. Čo je rýchle a prináša to efekt. A dôležité. Pretože nikto z internetových podnikateľov nemôže dopustiť, aby prišiel o zákazníkov iba preto, že je jeho internetová prezentácia moc pomalá a klienti mu kvôli tomu odídu ku konkurencii.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol