zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako zlepšiť pozíciu webu?

Ponúkať dnes niečo na internete nie je problém. K tomu stačí zaobstarať si hoci len jedinú stránku. Ale aj pokojne celý web. Lenže to, že budeme niečo ponúkať na svojich stránkach, ktoré sme niekde nejako zohnali, neznamená, že na to bude internetová verejnosť pozitívne reagovať. Ba môže sa ľahko stať, že nevzbudíme dokonca pražiadny záujem, že nepríde žiadna reakcia. A prečo je to tak? Obvykle preto, že takéto stránky neuspejú pri ich hodnotení internetovými vyhľadávačmi.
Čo s tým majú internetové vyhľadávače spoločného? Vlastne mnoho. To ony pomáhajú ľuďom nájsť na internete to pravé, a teda to, čo predložia vyhľadávače ľuďom ako prvé ponuky, pravdepodobne získa žiaduci záujem a odozvu, zatiaľ čo to ostatní má smolu.
A čo s tým? S tým sa dá robiť iba jedno – optimalizovať. SEO, teda optimalizácia pre internetové vyhľadávače, zaistí, aby boli optimalizované weby pre vyhľadávače dokonalejšie ako tie ostatné a dočkali sa tak žiaduce priazne.
A tak sa musí venovať veľká pozornosť napríklad kľúčovým slovám, ich výberu a umiestneniu. Rovnako je dôležité mať na webe aj kvalitný obsah vzbudzujúci záujem vyhľadávačov i tých, ktorí majú byť oslovení, podceňovať sa nesmie ani kvalita obrázkov, ani rýchlosť načítania, ani vytvorenie čo najväčšieho množstva kvalitných spätných odkazov, ani napríklad využitie potenciálu sociálnych sietí. A je samozrejmé, že by sa tu človek nemal iba angažovať, ale mal by tiež sledovať, aké má toto jeho počínanie výsledky, aby sa zakročilo, pokiaľ by sa všetko nevyvíjalo podľa predstáv prevádzkovateľa konkrétnych internetových stránok. Aj na maličkostiach koľkokrát záleží, ako sa web umiestni v zoznamoch toho ponúkaného internetovými vyhľadávačmi.
Kľúčové slová sa jednoducho musia vybrať tak, aby sa zhodovali s tým, čo ľudia hľadajú, a súčasne neboli beznádejné kvôli príliš silným konkurentom, ktorí ich tiež používajú, spätné odkazy sem musia privádzať nových návštevníkov, a toto aj to ostatné sa musí maximálne páčiť internetovým vyhľadávačom. Pretože pokiaľ sa tak nestane, nie je nádej na akýkoľvek úspech číchkoľvek stránok.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol