zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako zistiť návštevnosť webu

Pokiaľ viete, čo znamená SEO optimalizácia, určite je vám jasné, že všetko sa točí okolo návštevnosti webu. Všeobecne totiž platí, že čím viac návštevníkov na web príde, tým väčšia existuje šanca ku konverzii, čiže uskutočneniu nejakej akcie, čo veľakrát znamená hlavne nákup určitého produktu alebo využitie služby.

Aby ste zistili, ako na tom určitý web je, môžete využiť nespočetné množstvo rôznych nástrojov. Tie zbierajú dáta o počte návštevníkov, ktorí sa na konkrétnu webovú stránku nejakým spôsobom dostanú. Je pritom praktické, že sledovať môžete akýkoľvek web. Toho sa dá využiť k sledovaniu konkurencie a jej sily, pokiaľ ide o online marketing.

Ako zistiť návštevnosť webu je preto otázkou aplikácií a špeciálnych nástrojov, ktoré sa dajú voľne zohnať na internete. Využiť môžete napríklad spoplatenú aplikáciu NetMonitor alebo môžete požiadať o dáta priamo z Google Analytics. Pokiaľ vám nejde o presné výsledky, tak môžete smelo využiť aplikáciu SimilarWeb.

Myslite na to, že informácie nemusia byť stopercentné, pretože nie všetky webové stránky sú sledované a môžete preto od nich získať veľakrát veľmi skreslené informácie. Je preto na mieste zistiť návštevnosť z niekoľkých miest, ktoré sú vzájomne nezávislé.

5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol