zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako získať priazeň internetovej verejnosti?

Aby sa akýkoľvek web dočkal dostatočnej návštevnosti, ktorá je pre jeho úspešnosť absolútne nevyhnutná, musí tento v prvom rade zodpovedať potrebám a požiadavkám internetových vyhľadávačov a súčasne musí byť aj čo najefektívnejšie propagovaný. Čo v praxi znamená, že sa úspechov dostáva v prvom rade tým z majiteľov webov, ktorí tieto svoje výtvory nechávajú optimalizovať pre internetové vyhľadávače a súčasne využívajú skutočne účinnú reklamu.
Čo znamená, že dotyční využívajú predovšetkým dve formy pomoci, ukrývajúce sa pod skratkami SEO a PPC. A čo tieto skratky anglických názvov znamenajú?
SEO je optimalizáciou pre internetové vyhľadávače. A pokiaľ vám ešte ani toto vysvetlenie spomínanej skratky nestačí, dodajme si tu, že ide o súhrn rôznych činností, ktoré majú za cieľ zdokonaliť web tak, aby čo najlepšie vyhovoval tomu, čo od neho internetové vyhľadávače očakávajú. Pretože internetové vyhľadávače slúžia väčšine ľudí pri hľadaní čohokoľvek, je práve žiaduca zmena v tomto ohľade potrebná, pretože web, ktorý nie je v zozname predkladanom internetovej verejnosti dosť vysoko, nemá nádej na objavenie. Copywriting, linkbuilding, správna voľba kľúčových slov a ďalšie činnosti, ktoré do oblasti optimalizácie spadajú, môžu práve v tomto významne pomôcť. Ale chce to vedieť, ako na to, a chce to aj určitú dávku trpezlivosti, pretože je optimalizácia pozvoľný proces, ktorý neprinesie zázrak zo dňa na deň.
A prečo takú optimalizáciu, ktorá zaisťuje webom sledovanosť v podstate automaticky, dopĺňať práve PPC reklamou? Logicky preto, že takáto reklama zaberá na rozdiel od SEO hneď, a je u nej na rozdiel od iných reklám navrch zaistený aj žiaduci efekt. Pretože sa u PPC platí iba za počet kliknutí, za množstvo ľudí, ktorí sa takouto reklamou nechajú osloviť, a tak sa táto automaticky ukladá tam, kde si ju kdekto všimne.
A keď sa spojí SEO s PPC, je úspech aj spočiatku pomaly beznádejných webov zaručený.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol