zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako získať a nestratiť zákazníkov?

Dalo by sa povedať, že keď chce niekto na internete so svojím webom preraziť a dosiahnuť určité úspechy, nemá to ťažké. Najnaivnejší ľudia sa domnievajú, že je vzhľadom na počet užívateľov internetu dostatočný záujem o ktorýkoľvek web zaistený automaticky, a tí menej naivní potom môžu zastávať názor, že stačí využiť reklamu a každý sa dočká svojho. Lenže tí prví sa mýlia, pretože si internetová verejnosť cestu na akýkoľvek web v záplave ďalších webov často nenájde, a to napríklad vôbec, a tým druhým, tipujúcim na reklamu, by sa síce ich priania, tu túžba po vysokej návštevnosti, splniť mohlo, avšak za cenu tak vysokých nákladov, že by sa to mnohokrát nevyplatilo.
A keď teda niekto potrebuje vyššiu návštevnosť webu, než aké sa mu dostáva, musí na to ísť nejako inak. Efektívne a súčasne aj lacnejšie. Čo môže znamenať aj potrebu využiť e-mailing. Čo je spôsob, ktorým sa dá na internete osloviť pokojne aj celkom veľký počet ľudí, a to spôsobom prinášajúcim svoje nesporne pozitívne výsledky.
Avšak ani s e-mailingom to nie je na internete zase až také jednoduché. Nestačí totiž iba pozbierať množstvo e-mailov najrôznejších adresátov, kde sa len dá, a začať ich bombardovať svojimi ponukami. To by dopadlo asi ako v prípade iného spamu, napríklad reklám na Viagru pochybného pôvodu alebo klamlivých vydieračských e-mailov či ponúk investícií niekde v Nigérii. Teda ľudia by to zmazali ako nevyžiadanú a nechcenú poštu. A bolo by po nádejach.
Pri skutočne fungujúcom e-mailingu ide o to, oslovovať iba tých, ktorí majú alebo môžu mať o určitú ponuku na určitom webe záujem, a to tak, aby bol taký záujem podporený a nie stratený. Takže to chce hľadať a oslovovať tých, ktorým je podobná pošta v onom konkrétnom prípade určená. Chce to teda hľadať.
Lenže kto si nájde tých pravých adresátov, tomu e-mailing prospeje. A pritom ide aj o celkom jednoduché riešenie, ako sa zviditeľniť a presadiť na internete. Najmä keď sa využije automatické rozosielanie e-mailov s pomocou MailChimp alebo SmartEmailing, ktoré to zvládnu v mnohých ohľadoch samy. A zaistí webu žiaduce návštevnosť a záujem.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol