zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako zabodovať v Google?

Pokiaľ sa chce niekto na internete skutočne presadiť, potrebuje „náklonnosť“ internetových vyhľadávačov, a to pochopiteľne predovšetkým toho najznámejšieho, najvyužívanejšieho, a teda aj najdôležitejšieho, to znamená Googlu. Iba dokonalá pozícia, ktorú poskytne takýto vyhľadávač určitému webu, rozhoduje o tom, či tento bude úspešný a do akej miery.

Ale ako získať priazeň tohto vyhľadávača, ako zaručiť, že práve odkaz na určitý web získa dokonalé umiestnenie medzi ostatnými viac menej relevantnými odkazmi? V prvom rade sa nesmie podceniť otázka kľúčových slov. Ich voľba musí byť optimálna, a to aj čo sa týka viacslovných dotazov, nielen jednotlivých slov. Je teda potrebné takéto kľúčové slová a ich užitočnosť skutočne dôkladne analyzovať.

Potom je vhodné mať aj rýchly web, pretože rýchlosť jeho načítania je dôležitá nielen pre užívateľov, ale aj pre internetové vyhľadávače. Robot túto rýchlosť dokáže „oceniť“ , respektíve kvôli pomalosti naopak uberať stránke body. Takúto rýchlosť sa dá potom merať napríklad s pomocou PageSpeed Insights od Googlu.

Pozitívny vplyv na hodnotenie webu má aj kvalita zobrazovania takéhoto webu na mobilných zariadeniach, pretože tieto už zohrávajú pri surfovaní na internete väčšiu úlohu než desktopy.

Pozíciu vo vyhľadávači ovplyvňuje aj väčšie zabezpečenie komunikácie medzi webovým prehliadačom a serverom, teda https, čo zvyšuje dôveryhodnosť webu, dôležitú úlohu zohráva tiež odkazové portfólio, teda linkbuilding, čiže množstvo a kvalita odkazov, ktoré na konkrétny web vedú, takisto štruktúrovanie použitého textu a jeho komplexnosť, začínajúc nadpismi cez odrážky a zvýraznenie napríklad až po používanie vyššie zmienených kľúčových slov.

A ani to pochopiteľne ešte nie je všetko. Na ranking má v Googli vplyv oveľa viac vecí, ktorých význam a efekt sa v priebehu doby mení, A preto je potrebné optimalizovať, optimalizovať a zasa optimalizovať. Len to je cesta, ako dosiahnuť vo vyhľadávači Google a následne aj v biznise na internete úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol