zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vzbudiť záujem publika

Keď web potrebuje získať vyššiu návštevnosť, neobíde sa obvykle bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Pretože práve tá rozhoduje o takej záležitosti, akou je návštevnosť jednotlivých webov.

Lenže pokiaľ sa bavíme o Google alebo Zozname, nie je práve ľahké sa týmto vyhľadávačom „zavďačiť“. A síce preto, že tieto vyhľadávače rozhodujú o relevantnosti, a teda úspešnosti jednotlivých webov podľa stoviek faktorov, a je logické, že nie je v nikoho silách toto všetko ovplyvniť.

A preto sa vykonávaná optimalizácia pre internetové vyhľadávače zvyčajne sústredí iba na niektoré, a to tie najzásadnejšie a ovplyvniteľné záležitosti.

Sem patrí v prvom rade ideálna voľba kľúčových slov, čo je dôležitá pre všetky weby bez výnimky. A nestačí len vybrať relevantné termíny, je potrebné vedieť aj to, ako formulujú svoje dotazy pri hľadaní na internete užívatelia, na ktorých sa tu cieli.

Významnú úlohu tu zohráva aj kvalitný a dobre štruktúrovaný obsah, ktorý vychádza práve z analýzy kľúčových slov, aj optimalizácie obrázkov, ktoré ovplyvňujú obrázkové vyhľadávanie, aj počet, kvalita a relevancia spätných odkazov z iných webov, aj reakcie ľudí na sociálnych sieťach, na Facebooku, Twitteri, Instagrame, YouTube alebo Pintereste.

Aby sa niektorý web dostal do ponuky internetových vyhľadávačov, musí byť na vlastnej URL a musí na neho viesť minimálne jeden spätný odkaz, čo je nevyhnutné k načítaniu takéhoto webu crawlermi a jeho indexáciu, a aby bol pozitívne hodnotený, je žiaduca jeho dokonalá technická stránka, rýchlosť, zabezpečený protokol https a prispôsobenie k správnemu fungovaniu aj v mobiloch a tabletoch.

Prvé zmeny k lepšiemu, ktoré môže optimalizácia priniesť, sú zrejmé často už po niekoľkých týždňoch. A ak sa chce človek presvedčiť, ako jeho webu optimalizácia prospieva, je možné využiť nástroje ako Google Analytics, Google Search Console, Marketing Miner, Collabim, Ahrefs, Majestic, Content King či Screaming Frog, prípadne sa dá nechať spracovať SEO audit, čo poskytuje okrem odhalenia nedostatkov aj ponuku možností ich odstránenia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol