zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vyzerá úspešný web?

Web, ktorý má byť využívaný k podnikateľským aktivitám, musí ideálne zodpovedať potrebám, teda tomu, čo sa tu od neho očakáva. Musí poskytovať to, čo si žiada internetová verejnosť, z ktorých radov prichádzajú návštevníci a potenciálni zákazníci. A to nemusí nevyhnutne zodpovedať predstavám, ktoré má o svojom webe jeho majiteľ a prevádzkovateľ. A preto tu prevádzkovateľ neraz porobí na svojom webe z neznalosti alebo nevedomosti chyby, ktoré ho v dôsledku stoja návštevnosť a tým pádom aj príjmy.

A aby k tomu nedochádzalo, je určite prinajmenšom žiaduce zveriť to do rúk profesionálom, ktorí s tým pomôžu. Alebo si prinajmenšom nechať poradiť.

A čo sa dá niekomu takému poradiť?

Je v prvom rade pochopiteľne potrebné mať spomenutý web. Lenže logicky nie web hocijaký. Tento musí byť v prvom rade príťažlivý pre návštevníkov a tiež plne funkčný. Ak by tomu bolo inak, nestrácali by návštevníci čas tým, že by sem zavítali a márne by tu celú večnosť komplikovane hľadali to, čo ich zaujíma. Čo znamená, že nespornou výhodou je web s jedinečným vzhľadom, ktorý sa líši od konkurenčných ponúk, a tento musí takisto prechádzať pravidelnými obmenami, to aby tu vracajúci návštevníci našli zakaždým niečo nové a zaujímavé, aby ich tu neotrávila monotónnosť stále toho istého.

Určite je potom prínosné, keď má takýto web takisto svoj vlastný vyhľadávač, ktorý v rámci tohto webu pomôže ľahko nájsť to, čo by návštevníka zaujímalo- Prezerať tu široký sortiment kus po kuse, aby sa človek nakoniec snáď dopracoval k tomu, čo by ho lákalo, by bolo kontraproduktívne.

Vzhľadom k zmenám, čo sa týkajú techniky využívanej k prehliadaniu internetu, je potom nevyhnutne dôležité, aby sa takýto web zobrazoval dokonale nielen v počítačoch, ale aj v mobiloch. Neschopnosť sa tomuto ohľadu prispôsobiť by viedla k strate tých potenciálnych zákazníkov, ktorým by sa ponuky nezobrazovali dokonale.

A samozrejme sú tu aj ďalšie atribúty z oblasti SEO, ako sú fungujúce spätné odkazy, čo sem smerujú ľudí či dokonale zvolené kľúčové slová.

Len dokonalý web totiž zaistí, že sa sem ľudia budú vracať a budú ochotní tu utrácať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol