seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vyzerá úspešný web?

Web, ktorý má byť využívaný k podnikateľským aktivitám, musí ideálne zodpovedať potrebám, teda tomu, čo sa tu od neho očakáva. Musí poskytovať to, čo si žiada internetová verejnosť, z ktorých radov prichádzajú návštevníci a potenciálni zákazníci. A to nemusí nevyhnutne zodpovedať predstavám, ktoré má o svojom webe jeho majiteľ a prevádzkovateľ. A preto tu prevádzkovateľ neraz porobí na svojom webe z neznalosti alebo nevedomosti chyby, ktoré ho v dôsledku stoja návštevnosť a tým pádom aj príjmy.

A aby k tomu nedochádzalo, je určite prinajmenšom žiaduce zveriť to do rúk profesionálom, ktorí s tým pomôžu. Alebo si prinajmenšom nechať poradiť.

A čo sa dá niekomu takému poradiť?

Je v prvom rade pochopiteľne potrebné mať spomenutý web. Lenže logicky nie web hocijaký. Tento musí byť v prvom rade príťažlivý pre návštevníkov a tiež plne funkčný. Ak by tomu bolo inak, nestrácali by návštevníci čas tým, že by sem zavítali a márne by tu celú večnosť komplikovane hľadali to, čo ich zaujíma. Čo znamená, že nespornou výhodou je web s jedinečným vzhľadom, ktorý sa líši od konkurenčných ponúk, a tento musí takisto prechádzať pravidelnými obmenami, to aby tu vracajúci návštevníci našli zakaždým niečo nové a zaujímavé, aby ich tu neotrávila monotónnosť stále toho istého.

Určite je potom prínosné, keď má takýto web takisto svoj vlastný vyhľadávač, ktorý v rámci tohto webu pomôže ľahko nájsť to, čo by návštevníka zaujímalo- Prezerať tu široký sortiment kus po kuse, aby sa človek nakoniec snáď dopracoval k tomu, čo by ho lákalo, by bolo kontraproduktívne.

Vzhľadom k zmenám, čo sa týkajú techniky využívanej k prehliadaniu internetu, je potom nevyhnutne dôležité, aby sa takýto web zobrazoval dokonale nielen v počítačoch, ale aj v mobiloch. Neschopnosť sa tomuto ohľadu prispôsobiť by viedla k strate tých potenciálnych zákazníkov, ktorým by sa ponuky nezobrazovali dokonale.

A samozrejme sú tu aj ďalšie atribúty z oblasti SEO, ako sú fungujúce spätné odkazy, čo sem smerujú ľudí či dokonale zvolené kľúčové slová.

Len dokonalý web totiž zaistí, že sa sem ľudia budú vracať a budú ochotní tu utrácať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol