zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vyzerá kvalitný web?

Ak si zaspomíname na prvé počítače a prvé internetové stránky, ktoré sme s ich pomocou mohli navštevovať, uvedomíme si, aký pokrok tu bol za tých nemálo rokov dosiahnutý. Zatiaľ čo dávnejšie stačil k propagácii alebo ponuke čohokoľvek akýkoľvek internetový výtvor, pokojne aj celkom primitívny, dnes už je tomu inak. Dnes už, ak použijeme známe tvrdenie, kvalita predáva. A to platí doslova napríklad aj pre internetových podnikateľov. Aj tí potrebujú, ak chcú dosiahnuť obchodné úspechy, kvalitu, konkrétne kvalitný web, na ktorom sa prezentujú. A takýto dokonalý web musí byť zákonite okrem iného aj zaujímavý a krásny. Hoci krása tiež nie je všetko, je táto dôležitá, zohráva svoju úlohu.

A tak podnikatelia prevádzkujú aj weby, ktoré krásou páve oplývajú. To aby zaujali už na prvý pohľad, ešte skôr, než sa niekto začíta do ich konkurenčných ponúk. Pretože takéto prvotné zaujatie môže byť významným pomocníkom toho, kto s na svojom webe chce udržať záujemcov a potenciálnych zákazníkov.

A čo je pre takúto dokonalosť a krásu zásadné? Ide tu pochopiteľne o obsah a usporiadanie takéhoto webu.

Už na prvý pohľad musí každý z návštevníkov vedieť, ako a na čo je takýto web orientovaný, tamojšia ponuka musí byť viditeľná už na prvý pohľad. Táto ponuka potom musí byť usporiadaná tak, aby vzbudila záujem u tých, ktorých má osloviť, teda musí od prvej chvíle vzbudzovať prinajmenšom dojem svojej jedinečnosti a výhodnosti. Je žiaduce mať tu potrebné vyobrazenia, sprevádzané však aj textovým doprovodom, ktorý poskytne podstatné informácie a ktorý nie je ani príliš stručný, ani naopak dlhý a nezáživný, respektíve nerelevantný. A je jasné, že musia byť takéto informácie pravdivé, vzbudzujúce dôveru. Je potrebné, aby sa tu dal nájsť aj prevádzkovateľ tohto webu a kontakt na neho, dobrú službu tu robí aj možnosť klásť otázky.

A hlavne musí byť takýto web optimalizovaný, aby ho internetová verejnosť vôbec našla. Pretože tomu neobjavenému nepomôže ani ten najkvalitnejší obsah.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol