zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vyzerá článok pre SEO?

Na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače sa využívajú rôzne texty úplne bežne. Nebyť ich, neboli by weby dokonalé a postrádali by tak jednu zo záležitostí, ktoré spolurozhodujú o tom, čo sa dostane hľadajúcej internetovej verejnosti na oči a čo unikne pozornosti napríklad aj úplne všetkých.
Lenže ono nestačí napísať na svoje weby nejaké tie texty, ktoré nás práve napadnú a ako nás tieto napadnú. Na túto príležitosť sú potrebné články vyhovujúce takej optimalizácii pre internetové vyhľadávače, ktoré sa líšia od väčšiny iných literárnych výtvorov.
Predovšetkým je potrebné, aby každý takýto článok hneď skraja zaujal, aby svojho čitateľa oslovil. Len tak je nádej, že to návštevník dočíta do konca a snáď si aj odnesie to, čo by si podľa autora z tohto odniesť mal.
Treba však dbať aj na štruktúru textu. Tento by mal byť rozdelený na kratšie úseky, odseky a kapitoly opatrené samostatnými nadpismi, z ktorých sa dá ľahko odvodiť, o čom jednotlivé časti pojednávajú a či sa má zmysel čítaniu niečoho takého venovať. Čítanie takých kratších úsekov totiž pôsobí na čitateľov oveľa príťažlivejšie ako čítanie monoliateho textu, najmä v prípade používania tabletov a mobilných telefónov.
Pri takomto článku je potom vhodné kvôli ľahšej orientácii zvýrazniť tie najdôležitejšie informácie, a to náhodne využitím tučného alebo podčiarknutého písma, tabuľky, číslovania riadkov či zarážok a podobne, s cieľom ľahšieho nájdenia toho skutočne dôležitého.
Členenie ale nie je tým jediným, čo by mal obsah článku mať. Žiaduce je aj vhodné formátovanie, teda zarovnanie vľavo, jednotné riadkovanie a font, rovnaká veľkosť a farba písma.
A aby bol takýto článok ucelený, je logické, že potrebuje aj solídny záver, ktorým je zhrnutie obsahu, nabádanie k určitej reakcii na to, čo tu čitateľ zvedel, motivácia k zamysleniu sa nad tým a napríklad aj k napísaniu komentára, čo môže viesť k diskusii. , Ktoré robí takýto článok z pohľadu SEO ešte dokonalejším. A teda užitočnejším.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol