zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako využiť sociálne siete?

O každom podnikateľskom webe na internete sa musí niekto v prvom rade dozvedieť. Dokedy sa nevie, že tu určitá ponuka je, nie je nádej na to, že by sa tam dosiahli podnikateľské úspechy, a to bohužiaľ ani vtedy, ak by sa tu ponúkalo niečo skutočne dokonalé.

A okrem iných činností spadajúcich do oblasti SEO je žiaduce, aby sa k propagovaniu akéhokoľvek podnikateľského webu využívali aj sociálne siete. Pretože marketing prevádzkovaný práve na sociálnych sieťach je spoločne so spravovaním takýchto sociálnych sietí a na nich zverejnenou platenou reklamou garanciou, že žiadny web neunikne skutočne zásadnej pozornosti.

A čo má niekto robiť, keď sa chce na sociálnych sieťach presadiť? Pochopiteľne je tu potrebné v prvom rade zabezpečiť publikáciu kvalitného obsahu. Ten je tu nevyhnutný a pochopiteľne nemôže byť len tak hocijaký. Musí byť relevantný, originálny a ideálne využiteľný pre optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Kvalita je tu zásadnejšia než kvantita, akokoľvek pochopiteľne aj množstvo príspevkov zohráva svoju úlohu. Takéto príspevky je ale potrebné takisto správne načasovať a zacieliť na žiaducu skupinu čitateľov. Len tak sa zaistí záujem o tu prevádzanú propagáciu, čo povedie k potrebným ekonomickým výsledkom.

Podceňovať a odmietať sa tu nesmie ani platená reklama. Tá má na sociálnych sieťach výhodu v tom, že dokáže pri pomerne nízkej cene osloviť aj veľmi široký okruh užívateľov. Prednosť tu má zvyčajne reklama v podobe grafických bannerov, kliknutím na ktoré sa dá dostať na zadávateľov profil alebo aj priamo na jeho web. Ale aj tu hrozí riziko, že sa tu okrem efektívnych PPC reklám stretneme aj s predraženými alternatívami, ktoré sa ani zďaleka neoplatia.

Na Facebooku sa dá v záujme propagácie svojho podnikania založiť oficiálnu stránku, ktorá môže efektívne oslovovať široký okruh verejnosti, dá sa tu zaplatiť si aj reklamu v podobe reklamných bannerov, oslovujúcich aj tých, ktorí konkrétnu ponuku vôbec nehľadali. Možností je z tohto hľadiska nespočetne.

A do istej miery je to podobné aj pri VKontakte a Instagrame, ktoré takisto môžu akýkoľvek internetový počin zviditeľniť. A to natoľko výhodne, že by sa na to nemalo zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol