zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako viesť náležite kampaň?

Propagovať sa dá na najrôznejších miestach internetu. Je len treba vybrať si ideálne miesto a na tom si počínať tým najefektívnejším spôsobom.

Jedným z miest, kde môže reklama pomôcť, je napríklad aj LinkedIn. Ide o najväčšiu profesnú sieť na svete, využívanú stovkami miliónov užívateľov, a preto tu inzercia zaručene môže padnúť na úrodnú pôdu.

Výhodou je tu napríklad to, že tu sa dá reklama skutočne efektívne cieliť na tých pravých príjemcov. Na tejto sieti je totiž možné predpokladať, že tu ľudia uvádzajú pravdivé a podrobné informácie o sebe, a teda ponuky sa dajú smerovať práve na tých, ktorým sú tieto určené. Voliť sa pritom dá podľa veku a pohlavia príjemcu, podľa lokality, kde sa tento nachádza, vzdelania, pracovných skúseností, záujmov a vlastností užívateľa či údajov dotyčnej spoločnosti, prípadne sa dajú kombinovať práve zmienené kritériá. A LinkedIn aj sám ponúka dvadsaťšesť predchystaných šablón podobných cieľových skupín, ktoré je možné aj naďalej upravovať.

Na web stačí umiestniť trackovací pixel – LinkedIn Insight Tag s cieľom trackovať aktivitu na webe a získať tak presnejšie údaje o návštevníkoch. Následne sa dá zvoliť si jeden zo siedmych ponúkaných cieľov, ktorých sa dá reklamnou kampaňou dosiahnuť, zvoliť cielenie, rozpočet a formát dotyčnej reklamy, oznámiť tieto sieti svoje zámery a je to. LinkedIn už sa sám postará, aby sa dosiahlo čo najvyššej návratnosti investícií a bude predstavovať relevantné štatistiky.

V rámci jednej kampane sa tu dá použiť len jeden jej formát. Teda banner, video, carousel, textovú reklamu, zvýraznenú reklamu, reklamu pre sledujúceho užívateľa, reklamu na pracovnú príležitosť či reklamu v správe v rámci Inboxu.

Stačí si tak len vybrať medzi denným, denným + celkovým a celkovým rozpočtom, zaplatiť si za túto službu a potom už len sledovať výsledky v prehľade výkonu a štatistiky. A snáď aj vlastnej peňaženky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol