zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako uspieť v zahraničí

Sú internetoví obchodníci, ktorí sa plne uspokoja s našimi, teda slovenskými zákazníkmi. Ale sú tu aj tí, ktorým je už naša vlasť, čo sa zákazníkov týka, malá, a títo pochopiteľne vo svojom záujme túžia expandovať aj na trhy zahraničné. A je známe, že dnes už to nie je nič neobvyklé a v ceste za dosiahnutím tohto cieľa tak obvykle stoja už iba nedostatky na strane dotyčného e-shopu samotného, ktoré takéto prenikanie na cudzie trhy komplikujú.

A ako si teda počínať, aby náš e-shop našiel odbytiská aj v cudzine?

Je jasné, že prvým krokom musí byť analýza trhu, ktorý sa javí byť pre podnikateľa atraktívny. Je treba posúdiť tu vlastné možnosti aj silu konkurencie, ktorá sa na tomto trhu nachádza, bez čoho by sa dalo ľahko naraziť na neprekonateľné komplikácie. Vyžaduje si to poznať aj tamojšiu legislatívu, aj cieľovú skupinu, tamojšie tradície a zvyky, hodnoty a kultúrne odlišnosti. Nevyhnutné je položiť si otázku napríklad strán početnosti potenciálnych klientov a ich rastu do budúcna, je tu treba riešiť aj tam preferované spôsoby platby a dopravy, otázky riešenia vrátenia tovary a podobne.

Ďalej je treba analyzovať kľúčové slová, ktoré sa v konkrétnej zemi tešia najväčšej obľube, ktoré sú najčastejšie používané a zohrávajú v online marketingu zásadnú úlohu. Len tak sa dá dosiahnuť skutočne fungujúce SEO.

Logickou nevyhnutnosťou sú tu potom aj dokonalý preklad a umiestnenie textov, a to ako článkov do blogu, tak napríklad aj obsahu newsletterov, príspevkov na sociálnych sieťach alebo článkov umožňujúcich linkbuilding, dôležitá je aj kvalita ponúkajúcej sa logistiky, voľba optimálnej domény, možnosti založenia si bankového účtu v zahraničnej banke a jeho podmienky, zákaznícka podpora, obsahový marketing a napríklad aj otázky týkajúce sa zdaňovania ziskov.

Skrátka a dobre môže byť takáto expanzia na cudzie trhy náročná. Ale napriek tomu je dôležitá pre tých, komu je už naša zem malá. A preto sa neraz hodí profesionálna pomoc, napríklad od NK Expand.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol