zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako správne na linkbuilding?

Ak má web plniť svojmu majiteľovi a prevádzkovateľovi to, čo sa od neho očakáva, je potrebné postarať sa o to, aby na neho mieril dostatočný počet návštevníkov, bez ktorých sa nič dosiahnuť nedá. Sú to totiž logicky práve títo návštevníci, ktorým je obsah webu určený, a keby títo chýbali, nedoputovalo by na webe publikované oznámenie k svojim príjemcom. A zostalo by leda tak svojmu autorovi, aby ho dráždilo svojou nevyužitosťou.

Je teda potrebné, aby bolo na internete niečo, čo poslúži dajme tomu ako ukazovatele smeru na rázcestiach. Niečo, čo hľadajúcim ľuďom ukáže, kadiaľ sa k tomu webu vydať. A ako tí skúsení z našich radov už vedia, takéto ukazovatele smeru v prenesenom zmysle slova na internete sú. Hovorí sa im spätné odkazy.

Čo to spätné odkazy sú? Jedná sa vlastne o odkazy na určitý web, ktoré sa v sieti umiestňujú na weby iné, a to preto, aby návštevníkov cudzích internetových prezentácií odviedli tam, kam je to žiaduce. Spätný odkaz sa uloží na nejaký web a potom už stačí len počkať, až na neho nejaký záujemca klikne a ocitne sa tam, kde má, teda na webe, ktorému má priniesť tú vytúženú návštevnosť.

Ale nie sú odkazy ako odkazy. Sú tu aj tie, akých si je možné ceniť, aj tie, čo sú naopak pochopiteľne zavrhované.

A na ktoré typy z odkazov vsádzať, aby sa web dočkal vyššej návštevnosti? Je to vlastne jednoduché. Musí ísť o odkazy, čo:

  1. sú na unikátnych doménach,
  2. sú na kvalitných a hojne navštevovaných weboch,
  3. sú na takýchto weboch vo vnútri unikátneho obsahu, čo je výhodnejšie než umiestnenie niekde v okrajovej časti podobných stránok.
  4. sú na obsahovo relevantných a aktualizovaných stránkach,
  5. sú umiestnené na stránkach vyššie,
  6. sú s relevantným anchor textom.

Práve takéto spätné odkazy sú jednak logicky fungujúce a jednak tiež dôveryhodné a kvalitne vyzerajúce z pohľadu internetových prehliadačoch, ktoré sú nimi ovplyvňované aj v rámci SEO. A preto je potrebné vsádzať na tieto odkazy, a na nie na odkazy iného typu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol