zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako si zvoliť SEO pomocníkov?

K tomu, aby bol určitý web na internete ľahko k nájdeniu a aby sa teda stal prínosný pre čo najširšiu užívateľskú základňu, je nevyhnutné ho optimalizovať pre internetové vyhľadávače. Pretože len to je skutočne efektívne riešenie vedúce k vyššej návštevnosti a s ňou súvisiacemu väčšiemu využívaniu tu publikovaných ponúk ľubovoľného druhu.

Po zadaní konkrétnych kľúčových slov by sa tak mal web objaviť na optimálnom mieste medzi odkazmi vyhľadávanými internetovými vyhľadávačmi. Ak tomu tak totiž nie je, je predbiehaný konkurenciou, ktorá je v tomto ohľade úspešnejšia, a to znamená stratu zákazníkov a s tým aj príjmov, čo môže viesť k neželanému koncu.

Keď si potom prevádzkovateľ určitého webu vyberá z rôznych ponúk niekoho, kto by mu s takouto optimalizáciou pomohol, mal by vsádzať predovšetkým na niekoho skutočne dôveryhodného a rokmi prevereného. A to aj preto, že sa síce dá optimalizácia pre internetové vyhľadávače prevádzkovať čestne, ale aj nie. A vsadiť na niekoho, kto používa nekalé praktiky, by mohlo majiteľa webu miesto zviditeľnenia aj citeľne poškodiť. Je potrebné vsadiť na niekoho, kto pre svojho klienta meria aj vývoj pozícií a poskytuje mu štatistiky návštev a konverzií, dokazujúce jasne a zrozumiteľne efektivitu takejto optimalizácie. A samozrejme niekoho, kto ponúka takisto dôležité úkony spojené s optimalizáciou, akými sú nevyhnutná analýza kľúčových slov, copywriting, linkbuilding či úprava zdrojového kódu, respektíve kto dokáže tiež zistiť a napraviť penalizáciu od vyhľadávačov, ktorá nie je žiaducim javom.

A bojíte sa toho, že by pre vás mohla byť optimalizácia cenovo nedosiahnuteľná? Potom sa u kvalitného poskytovateľa týchto služieb nemusíte ničoho obávať. Pretože sa dá obmedziť iba na to, čo je žiaduce optimalizovať, nie je nutné investovať do úplne všetkého. Stačí sa zamerať na kľúčové slová majúce zmysel, teda majúce nádej na výskyt na prvej stránke vyhľadávačov, a zlepšovať všeobecne technickú kondíciu a obsahovú kvalitu určitého webu v súvislosti s výrazom, na aký sa má optimalizovať. A úspech sa dostaví.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol