zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako si zaistiť návštevnosť?

Návštevnosť býva pre mnohé weby problémom. A to pochopiteľne nie návštevnosť príliš vysoká, akokoľvek by aj tu mohlo platiť, že všetkého veľa škodí, ale naopak návštevnosť nízka. Veľa majiteľov webov má ťažkú ​​hlavu kvôli tomu, že tieto ich výtvory nenavštevuje dostatok používateľov. A dôvod na také trápenie tu určite je. Pretože kto sa dozvie to, čo je na webe zverejnené, keď si to nikto neprezrie? Kto si na podnikateľskom webe nakúpi a dá jeho majiteľovi zarobiť, keď tam nikto alebo skoro nikto ani nezamieri a nie je tak ani nádej na úspech, nie to ešte reálny výsledok? Kto…? Je veľa dôvodov, kvôli ktorým je nedostatočná návštevnosť webov problémom. A aby tento problém pominul, musia sa zohnať ďalší návštevníci, vďaka ktorým sa tu dosiahne zamýšľaného.
A ako sa to robí, aby na málo navštevovaný web začalo prúdiť oveľa viac užívateľov? Čo sa má urobiť, aby bol opustený web čo najrýchlejšie webom tešiacim sa priazni verejnosti?
Spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť, je viac. A ak si ich máme povedať čo najjednoduchšie, možno si ich označiť ako optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, skrátene SEO. A ak si máme potom z tejto optimalizácie vybrať to, čo zvyšuje návštevnosť predovšetkým a nesporne, je to linkbuilding čiže vytváranie spätných odkazov, ktoré umožňujú jednoduchšie nájdenie daného webu tým, že sú umiestnené na weboch iných, odkiaľ týchto návštevníkov privádzajú.
Také odkazy môžu byť pre návštevnosť ktoréhokoľvek webu učinené požehnanie. Ale nie je to tak pochopiteľne vždy. Aby totiž niekto našiel web s pomocou takýchto spätných odkazov, musí byť najprv k nájdeniu tieto odkazy. Ktoré je teda potrebné umiestňovať tam, kde sú niečo platné, a to logicky v dostatočnom počte.
Výhodné je mať také odkazy dajme tomu na cudzích, hojne navštevovaných a tematicky podobných weboch, na rôznych na to príhodných sociálnych sieťach, ale aj na vlastných blogoch a iných stránkach, kde je nádej, že sa niekto nechá zlákať na kliknutie na podobné odkazy. Čo je prvým predpokladom na dosahovanie dostatočnej návštevnosti akéhokoľvek webu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol