zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako si zaistiť návštevnosť?

Internetové podnikanie má svoje prednosti a pochopiteľne aj nedostatky. A preto by na túto skutočnosť mali byť pripravení všetci, ktorí sa do toho hodlajú pustiť, a dotyčným by malo byť jasné aj to, ako zvládnu problémy, ktoré sa aj tu, na internete, dajú očakávať.

Tých, ktorí už nejaký iný typ podnikania poznajú, by tu mohla trebárs zaskočiť tá skutočnosť, že napriek počtu užívateľov internetu nemusí byť dostatok návštevníkov a zákazníkov na ich podnikateľskom webe. Tí, ktorí očakávali, že na rozdiel od ich kamennej prevádzky nebude na internete o zákazníkov núdza, pretože sa tu nie je nutné obmedzovať len na ľudí žijúcich vo fyzickom dosahu, môžu byť zaskočení tým, že sa na ich webe môže vyskytovať dokonca ešte menej ľudí ako napríklad v ich predošlom kamennom obchode.

Nemyslite si, že vám tu klamem, že to nie je možné, pretože má internet oveľa viac užívateľov, a teda aj možných zákazníkov, než niekoľko ulíc priliehajúcich ku klasickej prevádzke. Potenciál internetu je síce neporovnateľne väčší, ale problém je v tom, že je tu jednak aj viac konkurentov a jednak sa dočká podnikateľských úspechov iba ten, kto je so svojou ponukou nájdený dostatkom potenciálnych zákazníkov. A to je pri množstve internetových ponúk krajne nepravdepodobné, pokiaľ sa to nejako nepodporí.

A tak sa ti ponúkajúci niečo na internete musia snažiť, aby si ich budúci zákazníci všimli. A aby tých, ktorí si ich všimli, bolo dosť. A jediným preukázateľne zaberajúcim riešením je tu optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ponúkaná firmou SEOlight. Iste, aj nejaká iná propagácia by tu mohla mať svoj význam, aj reklamy môžu mať pozitívny vplyv, ale len optimalizácia dokáže dostať niektoré ponuky na čelo toho, čo predkladajú verejnosti internetové vyhľadávače. A práve to, čo sa najlepšie ponúka v internetových vyhľadávačoch, oslavuje podnikateľské úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol