zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa zvláda linkbuilding?

Ako už tí, čo sú dlhšiu dobu dostatočne v obraze, vedia, pri podnikaní na internete sa v žiadnom prípade nesmie podceňovať optimalizácia pre internetové vyhľadávače, a v jej rámci je to hlavne linkbuilding. Iste, ani to by k dosahovaniu ziskov, o ktoré tu ide predovšetkým, nestačilo, je tu potrebná aj dostatočne kvalitná a konkurencieschopná ponuka, ideálny prístup k zákazníkom, čo i len potenciálnym klientom a ďalšie ohľady, ale napriek tomu je to práve linkbuilding, čo má v optimalizácii nezastupiteľnú úlohu a čo často rozhoduje nielen o úspechoch konkrétnych podnikateľských aktivít, ale aj o bytí či nebytí internetových firiem. Nakoľko je táto záležitosť zásadná k presadeniu sa medzi konkurenčnými ponukami, ktoré spolu súperia o priazeň a zisky od solventných zákazníkov.

Ten, kto by linkbuilding (teda vytváranie spätných odkazov) podcenil, by z toho určite nevyšiel dobre, tomu by zasiata úroda plody neprinášala. A to preto, že sú to práve spätné odkazy, o ktoré v linkbuildingu ide, nevyhnutné ako pre hľadajúcich ľudí, ktorí vďaka nim ľahšie doputujú z iných oblastí internetu na web, ktorý je tým odkazom propagovaný, tak aj pre internetové vyhľadávače, ktoré na základe počtu a kvality týchto spätných rozkazov rozhodujú o tom, ktorá z ponúk sa vo vyhľadávačoch zobrazí na relevantnejšej pozícii, než tie ostatné.

A ako sa pri linkbuildingu postupuje?

Primárne je potrebné zhodnotiť aktuálny stav, a to nástrojmi Majestic a Marketing Miner, čo pomáha nielen zistiť, ako si ktorý web z hľadiska odkazov vedie, ale napríklad odhalí aj to, ktorých odkazov je vhodné sa zbaviť, aby podnikateľ nedostal ban.

Potom je potrebné usilovať sa o zisk ďalších čo najkvalitnejších odkazov, napríklad v podobe ich umiestňovania do článkov či komentárov, ich umiestňovania na weby partnerov, broken linkbuildingu a podobne.

Často je užitočným takisto umiestňovanie odkazov na weby, na akých už ich má konkurencia, ak je to vhodné.

A rozhodne si treba priznať, že to nie je práve ľahká či lacná záležitosť. A preto sa vyplatí nechať linkbuilding na profesionálov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol