zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa získava priazeň ľudí?

Keď sa má web na internete presadiť a následne zabodovať aj u internetovej verejnosti, je jasné, že musí byť dokonalý vo všetkých mysliteľných ohľadoch. Nedá sa uspokojiť ani s celkovou nekvalitou, ani s tým, že sa tu stavia iba na jednostrannosť.

Čo to znamená? Trebárs aj to, že sa to tu nezaobíde ani u tých na informovanie verejnosti úplne zameraných webov iba so samotnými textami. Nevyhnutné je tieto sprevádzať aj grafickými výtvormi, teda fotografiami alebo inými vyobrazeniami. Pretože ľudia nereagujú iba na písomne ​​oznamované informácie, ale chcú im predstavované informácie uvidieť aj na vlastné oči.

A keď už niekto pripravuje takú grafickú stránku svojho webu, mal by určite venovať pozornosť aj jej dokonalosti. Pretože vyvesiť sa tu dá prakticky akákoľvek fotografia alebo akékoľvek iné vyobrazenie, ale nemožno dúfať, že všetko zapôsobí na publikum rovnako.

Je pochopiteľné, že zaujmú v prvom rade snímky kvalitné. Nedá sa očakávať, že budú návštevníci práve jasať, ak uvidia neostrú, rozmazanú alebo inak nekvalitnú snímku. A to platí bez výnimky, nielen pri záležitostiach typu erotika.

Úspešnejší z prevádzkovateľov webov je potom aj ten, ktorý využíva fotografie vlastné, a nie prevzaté dajme tomu z fotobanky alebo iných zdrojov. Pri cudzích snímkach totiž začína hlodať v návštevníkoch webu červík pochybností, či je všetko v skutočnosti také, ako je to tu vidieť, či nejde náhodou o niečo druhoradé, čo sa skrýva za kvalitným obrázkom z iného zdroja. Aj menej kvalitné vlastné fotografie sú v tomto ohľade lepšie ako dokonalé cudzie snímky.

Logicky je dôležité aj to, nakoľko fotografia zodpovedá zámeru, ktorý s ňou ten, kto ju využíva, má. Niekedy ide o to, aby išlo o výtvor v prvom rade esteticky dokonalý, ktorý iba lahodí oku, inokedy tento musí v prvom rade vypovedať o tom, čo ním má byť oznámené.

A zabúdať sa určite nesmie ani na jeho veľkosť, ktorá by nemala byť príliš malá, a teda ťažko viditeľná, ale ani príliš veľká a spomaľujúca tým načítanie svojej i celej internetovej stránky.

Proste aj pri fotografiách a podobných vyobrazeniach záleží na mnohých aspektoch. Ktoré môžu prispieť k rozhodnutiu užívateľov webu, či tento využijú alebo budú ako nedokonalý ignorovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol