zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa zháňajú zákazníci?

V dobách, kdy se u nás začalo rozvíjet internetové podnikání, panoval mezi mnoha lidmi názor, že je tento typ podnikání předurčený k úspěchu. Zdánlivě všechny výhody byly na straně internetových podnikatelů a pomalu nikdo z laiků si nedokázal představit, že by se takovým internetovým podnikatelům a firmám nedařilo. Co viděl každý, kdo znal ono internetové podnikání jenom povrchně?

V dobách, kedy sa u nás začalo rozvíjať internetové podnikanie, panoval medzi mnohými ľuďmi názor, že je tento typ podnikania predurčený na úspech. Zdanlivo všetky výhody boli na strane internetových podnikateľov a pomaly nikto z laikov si nedokázal predstaviť, že by sa takýmto internetovým podnikateľom a firmám nedarilo. Čo videl každý, kto poznal ono internetové podnikanie iba povrchne?

A podobných výhod si ľudia predstavovali pri internetovom podnikaní viac. A tieto výhody tu vlastne skutočne sú a znamenajú pre internetových podnikateľov výhodu. Ale je tu ten problém, že tu nie sú iba také výhody. Živobytie internetových podnikateľov je často tiež komplikované, a to odvrátenou stránkou internetu. A tou je skutočnosť, že sa tu oplatí podnikanie len vtedy, keď zákazníci podnikateľovu ponuku nájdu. A aby ju našli, nezaobíde sa to neraz bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače od SEOlight. Len tá je zárukou, že internetové podnikanie neskrachuje kvôli tomu, že ľudia určitú ponuku nenájdu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol