zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa presadiť medzi konkurentmi?

O tom, ako si konkurujú podnikatelia v našom, reálnom svete, vieme aspoň okrajovo všetci. Poznáme to- tí, čo sú činní v určitej oblasti, si konkurujú cenami, rôznymi zľavovými akciami, súťažami a podobne.

Ale ako je to s konkurenciou na internete?  Tam síce do značnej miery platí to isté, čo zaznelo vyššie, ale u toho to nesmie skončiť. Na internete je potrebné využívať aj iné „zbrane“. A to napríklad tie najdokonalejšie z reklám, teda PPC reklamy.

Reklama, ako všetci dobre vieme, slúži k tomu, aby niečo vychválila a prinútila verejnosť k náležitej reakcii. A PPC reklama slúži k tomu, aby bolo práve to zmienené zaručené. Prečo? Jednoducho preto, že sa pri nej neplatí len za nádej, že si ju možno niekto všimne a zareaguje na ňu, ale výlučne za to, čo táto pre tohto inzerujúceho skutočne robí, aký efekt sa s ňou dosiahne. Takáto reklama funguje na princípe, pri ktorom je platená úmerne tomu, koľko ľudí osloví a koľko ich na ňu klikne, aby sa dozvedelo, čo sa za ňou skrýva. Vzbudenie záujmu znamená pre toho, kto takúto reklamu ponúka, zárobok, nezáujem by potom znamenal, že snaha vyjde naprázdno.

A to je niečo, čo podnikateľom na internete skutočne vyhovuje. A to z dvoch dôvodov:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol