zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa podniká na sieti?

Internet je ako je známe virtuálnou alternatívou existujúcou súbežne so svetom reálnym, v ktorom žijeme my ľudia.  A pretože je to takisto „svet“, dá sa tu tiež osobitným spôsobom žiť, a teda napríklad aj podnikať. A zatiaľ čo je motivácia k podobnému podnikaniu rovnaká ako pri podnikateľských aktivitách vo svete skutočnom,  sú tu aj isté prednosti a naopak nedostatky, na ktoré sa určite nesmie zabúdať. Pretože internet môže podnikateľom veľa ponúknuť, ale tiež im môže privodiť rušivé chvíľky.  A zatiaľ čo o úspechy tu stojí každý, o komplikácie nie.

A ako teda má vyzerať podnikanie, čo sa odohráva virtuálne?

Predovšetkým je tu nutné predložiť ponuku,  ktorá publikum zaujme už na prvý pohľad. Ten, kto nie je tým tu uverejneným zaujatý, sotva prejaví záujem si to ponúkané prehliadnuť podrobnejšie, a poskytovateľ takejto ponuky nemá iné možnosti, akými by niekoho z návštevníkov prinútil k tomu, aby tu zotrval aspoň potrebne dlhú dobu a aby prejavil záujem.

Ďalej tu musí byť úplne pochopiteľne adekvátny počet informácií a ich podrobnosti o ponuke,  ktoré sú internetovej verejnosti zrozumiteľné. Málokto sa nechá nalákať na niečo, o čom sa tu okrem obrázkov snáď nič iné nedozvie, nikto si prakticky nebude takéto informácie vyhľadávať inde, ale na druhej strane sa nebude prakticky predierať ani nekonečne dlhými popismi plnými nezáživných detailov a nezrozumiteľných pojmov.

Medzi nevyhnutnosťami, čo sa pri takýchto ponukách musia v záujme podnikateľských úspechov objavovať, sa nachádzajú ale aj také veci, ako uverejnený názov či meno a adresa prevádzkovateľa, platobné podmienky, pracovná doba a podobne.

So zákazníkmi je tu potrebné komunikovať, a to v príjemnej atmosfére. K tomuto účelu sa dá využiť napríklad aj blog či možnosti ponúkané sociálnymi sieťami, kde sa môžu ľudia inšpirovať, pýtať a napríklad aj reagovať na ponuky alebo na to, čo si tu už kúpili.

A hlavne je treba zákazníkom či potenciálnym klientom naslúchať a akceptovať ich priania. Pretože aj nejaká tá akcia, zľava či iná výhoda sa počíta a môže rozhodnúť, či tu človek svoje peniaze utratí a či sa niekedy ešte vráti, alebo nie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol