zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa na internete presadiť?

E-shopy na internete pribúdajú ako huby po daždi a konkurencia medzi nimi postupom času silnie a silnie. A keďže rastie aj počet tých, kto v nich nakupujú, môže sa ľahko stať, že bude niektorý e-shop odsúdený k nezdaru , a to preto, že sa medzi tými ostatnými nedokáže presadiť. A ako to napraviť alebo ešte lepšie, ako tomu predísť? Ako si získať zákazníkov a zvýšiť tým svoje zisky?

Je to vlastne prosté, keď sa nad tým zamyslí niekto, kto danej problematike rozumie. Stačí spraviť príslušné kroky vedúce k úspechu a ten sa dostaví.

A aké kroky že to sú?

Tieto kroky zaistia prevádzkovateľovi e-shopu vzrast záujmu o jeho web a s tým súvisiaci ekonomický efekt, čo tým bude dosiahnutý. A ktorý je pre úspešné podnikanie nevyhnutný.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol