zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa dostať na výslnie?

Keď sa ľudia chcú na internete dobrať toho, čo ich tam zaujíma, využívajú úplne samozrejme internetové vyhľadávače. Tie tam sú doby, kedy sa práve toto nepraktizovalo a kedy sa hľadalo, ako sa len dalo, obvykle metódou pokusu a omylu. Dnes už nám užívateľom internetu stačí iba zadať žiaduce kľúčové slovo alebo frázu a razom si môžeme vyberať z toho, čo je alebo by aspoň malo byť relevantné.
A aby to fungovalo, je potrebné mať internetové vyhľadávače. A aby sa prevádzkovatelia webov dočkali toho, že práve ich ponuky budú tými nájdenými a využitými medzi mnohými viac či menej podobnými webmi, je potrebné dosiahnuť vo vyhľadávačoch prednej pozície.
Úlohou vyhľadávačov je totiž práve to, aby nachádzali to relevantné a z toho potom ľuďom ponúkali prednostne to najrelevantnejšie. Aby prednostne ponúkali to, čo najlepšie zodpovedá tomu, čo sa hľadá.
A keď teda chce niekto so svojím webom vo vyhľadávačoch uspieť, keď chce byť na prvej alebo aspoň jednej z prvých priečok medzi všetkým tým, čo sa verejnosti ponúka, musí byť jeho web najrelevantnejší. A čo to znamená?
V prvom rade sa musí vyhľadávače dozvedel o existencii určitých stránok. A na to je nutné ich upozorniť alebo sa spoľahnúť na to, že ich sem zavedú spätné odkazy z iných webov. A potom treba mať dobre vnútorne prelinkovaný web, to aby ho dokázali roboty internetových vyhľadávačov kompletne prejsť, oceniť a uložiť do svojej databázy.
Až potom, keď sa tak stane, vyhľadávače obsah webu analyzujú a roztriedia si ho, potom posúdia relevanciu podľa hodnotiacich faktorov a ďalších pomocných signálov a na základe toho mu prisúdia určitú relevanciu, teda to, nakoľko zrejme tento web zodpovedá potrebám a požiadavkám tých hľadajúcich.
A tým sa môže dostať optimalizovaný, teda zdokonalený web, aj do úplného čela všetkých ponúk vyhľadávačov. Čo ale nie je naveky. Pretože algoritmy vyhľadávačov sa postupom času menia, a aj na to treba pri optimalizácii reagovať, aby web bol a zostal stáliaci.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol