zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa analyzuje v SEO?

Už oddávna sa hovorí to známe „dôveruj, ale preveruj“. A preto je aj pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače žiaduce analyzovať to, čo tu zohráva alebo môže zohrávať určitú úlohu. Pretože len odhalením všetkého zásadného sa dá dosiahnuť to, že sa bude optimalizovať maximálne efektívne a že to povedie k žiaducim výsledkom.

Analyzovať je potrebné hlavne nasledujúce oblasti:

  1. Web samotný, jeho prednosti a potenciálne nedostatky
  2. Efektivitu a využiteľnosť tohto webu
  3. Konkurentov, ktorých každý web bez výnimky na internete má.
  4. Kľúčové slová, ktoré majú napomáhať pri optimalizácii a ktoré je vhodné používať pri PPC reklamách alebo pri písaní obsahových a propagačných textov.
  5. Spätné odkazy, ich počet, kvalitu a optimálne umiestnenie
  6. Internetové agentúry, ktoré môžu byť angažované

Takáto analytika by mala predchádzať akémukoľvek novému projektu, ktorý sa na internete spúšťa. Hoci nielen vtedy. Nemenej dôležitá je aj následne, aby sa overila úroveň vykonanej práce a výsledky, akých sa tu dosiahlo. Pretože vďaka analýze nestrieľa žiadny z majiteľov webov takzvane naslepo, vyhne sa problémom a nedostatkom, ktoré by ho mohli nejakým spôsobom poškodzovať pri internetovom marketingu. Aj analytika pomáha k dosahovaniu vyšších tržieb a konverznému pomeru webu a pomáha zbavovať sa prekážok, ktoré môžu komplikovať jeho využívanie.

Za pomocníka sa potom dá v tejto súvislosti zvoliť napríklad analýzy od spoločnosti Comerto, čo  často pomôžu zabrániť neuváženým a stratovým investíciám a zbytočným či priamo škodiacim činnostiam,  ktorý pomáha optimalizovať kampane, webovú prezentáciu aj s tým súvisiace parametre. Čo je pre online marketing zásadné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol