zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako prilákať návštevníkov?

Pokiaľ sa dá o nejakom webe hovoriť ako o úspešnom, potom je to ten, ktorý nemá žiadne ťažkosti s návštevnosťou. Teda ten, na ktorý zavíta toľko ľudí, koľko ich je potrebných k tomu, aby sa dosiahlo to, čo má byť dosiahnuté. Čím býva často finančný prospech, ale logicky nielen ten.

Web skrátka potrebuje užívateľov, čo sa chovajú tak, ako si prevádzkovateľ konkrétneho webu predsavzal. A pokiaľ títo chýbajú, dá sa jedine rezignovať alebo hľadať spôsoby, ako sa presadiť, ako si chýbajúcu sledovanosť zasa zaistiť.

A ako sa zaisťujú chýbajúci návštevníci nejakého webu? Zvyčajne sa s úspechom vsádza na optimalizáciu pre vyhľadávače. Pretože jedine tá- samozrejme v prípade, ak je prevádzkovaná na patrične vysokej úrovni- garantuje, že sa dosiahne to, čo má byť dosiahnuté.

Čo so sebou takáto optimalizácia prináša? Ide vlastne o to, že web je z rôznych uhľov pohľadu vylepšovaný tak, aby dosiahol ideálne kvality z hľadiska internetových vyhľadávačov. Ako je totiž známe, sú to práve tieto vyhľadávače, čo umožňujú užívateľom internetu orientovať sa v tom, čo všetko táto globálna sieť poskytuje. To vyhľadávače po zadaní určitého slova či frázy nájdu človeku to, po čom pátra. A navyše to aj zoradí od najrelevantnejších alternatív až po to, čo sa zdá byť druhoradé. A keď k tomu príde, sú užívateľmi navštívené zvyčajne tie prvé, pravdepodobne najviac dokonalé odkazy, zatiaľ čo na tie ostatné sa už nedostane.

A tak sa optimalizácia usiluje o to, aby bol web posunutý práve na niektorú z takýchto výhodných predných pozícií v zoznamoch, ktoré poskytujú vyhľadávače. A vďaka linkbuildingu, copywritingu, správnej voľbe kľúčových slov, úpravám webu ako takého a propagácii sa tu dajú spraviť takmer zázraky. Po nich prichádza veľká návštevnosť a tiež plnenie úloh, aké sa od webu očakávajú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol