zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako poznáte vyhľadávače?

Keď sa vraví o optimalizácii pre internetové vyhľadávače, mnohí už vedia, že táto značnou mierou napomáha k zvyšovaniu návštevnosti webu. Ale zrejme oveľa menej je tých, čo už do problematiky prenikli hlbšie a vedia tak aj to, prečo sa to deje, prečo optimalizácia funguje a ako sa to deje.

A aby to človek pochopil, musí vedieť, ako fungujú internetové vyhľadávače, tie nástroje, ktoré rozhodujú o tom, čo sa hľadajúcej verejnosti dostane na oči prednostne a efektívne a čo naopak napríklad aj celkom beznádejne zapadne v záplave iných ponúk.

Pokiaľ sa budeme baviť o najznámejšom vyhľadávači, teda o Googli, potom sa dá povedať, že tu nejde o extrémne zložitý algoritmus. Google detektuje vzory a pri zadaní kľúčových slov poskytuje zoznam webových stránok, ktoré takémuto zadaniu zodpovedajú, ktoré súvisia s vyhľadávaním.

To znamená, že sa tu neprehľadáva aktuálny internet, ale hľadá sa tu len medzi uloženými kópiami stránok, aké už Google v minulosti prechádzal. K takémuto prechádzaniu webov potom Google využíva botov- googlebot, malé programy, ktoré kontrolujú celý obsah navštívených stránok a následne prechádzajú aj odkazy, čo sú tu umiestnené a ktoré odkazujú na stránky iné, čím sa odhaľuje ďalší obsah. To pokračuje tak dlho, dokiaľ nie sú prehľadané všetky takto prepojené stránky.

Pri tomto prechádzaní sa kópie navštívených stránok ukladajú v zjednodušenej podobe na serveroch Google, a to tak, aby bolo umožnené rýchle prehľadanie dotyčných miliárd stránok v indexe, ktoré prebieha, kedykoľvek tu užívateľ pátra po nejakom slove či fráze.

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače potom práve tu ovplyvňuje indexové stránky, presnejšie hodnotenie ich relevantnosti. Z toho, čo je tu uložené, sa zostavuje zoznam zodpovedajúci určitým kritériám, tých sú stovky a tie majú rôznu váhu či hodnotu, a je to SEO, čo činí určitý web dokonalejšie vypadajúcim.

Keď sa optimalizujú tie najrelevantnejšie kritériá, Google vyhodnotí určitú ponuku ako relevantnejšiu a zobrazí stránku vyššie v zozname, než ostatné. A o to tu ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol