zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako postupovať pri SEO?

O tom, že optimalizácia pre internetové vyhľadávače spoluovplyvňuje ekonomické úspechy podnikateľov pôsobiacich na internete, sa už dlhšiu dobu vie. A vzhľadom na to, ako sa do dnešných dní využívanie optimalizácie rozšírilo, sa dá skoro povedať, že ten, kto svoj web neoptimalizuje, na internete nepresadí a neuživí. SEO, teda spomínaná optimalizácia, posúva odkazy webov vo výsledkoch vyhľadávania do popredia, kde sú tieto dobre viditeľné, a tí ostatní sa tým dostávajú do pozadia. Teda na vzdialenejšiu a internetovú verejnosťou nevyužívané pozície. Odkiaľ ich sotva niečo dostane vpred. Nič potom síce nie je ešte stratené, napríklad aj reklama by mohla urobiť svoje, ale SEO je skrátka SEO.
A ako sa pri takejto optimalizácii pre internetové vyhľadávače postupuje? Pochopiteľne je prvoradé zanalyzovanie stavu, v ktorom sa web nachádza. Nie je predsa možné niečo vylepšovať, keď sa nevie, čo je tu zle a čo ono vylepšenie vyžaduje. A na základe takejto analýzy sa potom stanovuje stratégia optimalizácie, ktorej realizáciou sa potom web postupne dostáva do popredia hľadaných ponúk.
Čo sa týka spomínanej analýzy webu, je potrebné analyzovať:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol