zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako písať pre internet?

Keby si niekto myslel, že sa texty pre internet píšu veľmi jednoducho, potom si môže byť istý, že sa ako copywriter neuživí. Bude totiž písať napríklad aj s úplnou ľahkosťou hory článkov, lenže tieto nebudú plniť to, čo sa od nich očakáva, a bez toho nebude o dotyčného copywritera záujem medzi tými, ktorým ide na internete o dosahovanie úspechov. Copywriting môže totiž preukazovať dobré služby pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače, lenže to sa s nekvalitnými textami jednoducho nedosiahne.
A ako sa teda tvoria tie texty, ktoré nakoniec zaručujú, že sa s nimi žiadny web nestratí a naopak zaujme dobrú pozíciu medzi inými odkazmi v internetových vyhľadávačoch?
V prvom rade sa musí samozrejme autor zoznámiť s danou tematikou. Treba vedieť, o čom písať, treba poznať vhodné kľúčové slová, jednoducho treba vedieť, čo a ako. Nejaké nepochopiteľné a zmätené texty nemôžu mať vytúžený vplyv ani na internetové vyhľadávače, ani na čitateľov.
Každý takýto článok je potrebné uviesť pútavým titulkom, ktorý zaujme a je relevantný k ďalšiemu obsahu. Titulok je to prvé, čo rozhoduje o tom, či bude niekto ďalší text čítať, a podceniť ho teda určite nemožno.
Podobnú úlohu potom zohráva aj meta popis, umiestnený pod nadpisom a tiež spolurozhodujúci o tom, či bude čitateľ v čítaní článku pokračovať alebo nie. Tento teda musí byť výstižný a pútavý, krátky a motivujúci k ďalšiemu čítaniu. A tiež obsahujúce kľúčové slovo.
V texte je potom vhodné držať sa témy a neplytvať tu nadbytkom vložených kľúčových slov, ktorý by bol pre internetové vyhľadávače dosť možno neakceptovateľný a zle hodnotený. Je žiaduce tu používať skôr kratšie vety, ktoré sú ľahko pochopiteľné, ak dúhu prichádzajú aj podnadpisy, odrážky, číslovanie a kotvy.
A pre lepšie porozumenie textu dobre poslúži aj využitie obrázku pre čitateľov a obrázku s názvom a ALT textom pre internetové vyhľadávače.
Jednoducho musia byť texty pre weby informatívne a čitateľné pre publikum a relevantné a prínosné pre vyhľadávače. A kto nedokáže niečo také vytvoriť, nie je schopný copywriter.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol