zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako osloviť verejnosť?

Na internete sa nedá v žiadnom prípade dúfať v to, že sa tu nahrnú kúpychtiví zákazníci ku komukoľvek, kto si tu založí nejaký web s určitými ponukami. A to neplatí iba pre niekoho, koho ponuka nestojí za veľa a možno za vôbec nič, ale aj pre tých, ktorí majú skutočne čo ponúknuť, po ktorých tovare by sa tu malo iba zaprášiť. Lenže namiesto toho na toto akurát tak padá prach v sklade, kde to bez záujmu leží.

Zákazníkov a ďalšiu verejnosť je skrátka potrebné na určitý web prilákať. A to nespočíva len vo vysokej ponúkanej kvalite a relatívne nízkych cenách. Tu je toho treba oveľa viac.

Aby sa podnikateľovi darilo, musí tento využívať k svojej propagácii čokoľvek, čo sa len využiť dá, napríklad aj sociálne siete.

Áno, aj na pôsobení nejakého podnikateľa v prostredí sociálnych sietí záleží, a to možno aj viac, než si laici dokážu predstaviť. Aj na takých sociálnych sieťach dokážu profesionáli komukoľvek z prevádzkovateľov webov nájsť nových zákazníkov a rozšíriť okruh sledujúceho publika, prípadne vylepšiť vzťahy podnikateľa s verejnosťou.

Pokiaľ je potom reč o sociálnych sieťach a optimalizácii pre ne, zvyčajne sa k propagácii internetových podnikateľských aktivít využíva Facebook, Instagram a VKontakte. Odborníci tu dokážu pre ktoréhokoľvek podnikateľa založiť a náležite nastaviť nové profily aj optimalizovať profily stávajúce, publikujú sem žiaduci obsah, ideálne spravujú platené reklamné oznámenia a efektívne komunikujú s internetovou verejnosťou. Vďaka čomu sa dosahujú stabilné konverzie, zlepšujú sa vzťahy s verejnosťou, dá sa tu zacieliť presne na tých, čo majú byť oslovení, aj reťazovo šíriť oznámenie ďalej medzi ďalších a ďalších užívateľov, s okamžitým účinkom.

A pretože sú sociálne siete využívané prakticky všetkými segmentmi našej spoločnosti, môže tu so svojou ponukou preraziť ktokoľvek, kto túto možnosť efektívne využije. Marketing, ktorý sa tu spoločne s reklamou prevádzkuje, tak môže byť presne tým, čo povedie k nesporným podnikateľským úspechom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol