zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako optimalizovať?

Weby sa ako je známe musia optimalizovať, ak má byť zaručené, že budú mať dostatok návštevníkov, teda to, čo sa v žiadnom prípade nedá podceňovať. A rovnako ako pri všetkom ostatnom, čo je na svete, sú aj možnosti optimalizácie rôzne. Optimalizovať sa tak dá napríklad aj v prípade Webnode.

Že neviete, čo presne to obnáša? Potom v tom určite nie ste sami. Pretože keby to všetci vedeli, neboli by potrební odborníci na SEO a s takýmito službami by sa už nikto neživil. Čo, ako my znalci vieme, nehrozí.

Pokiaľ si teda človek vytvorí stránky s Webnode editorom, má istotu, že si ušetrí nemálo ťažkostí súvisiacich práve s optimalizáciou. Webnode totiž pomáha optimalizovať web a vyrieši celú radu vecí za majiteľa webu, vrátane záležitostí majúcich zásadný význam.

Vďaka Webnode môžete mať automaticky vyriešené:

Webnode editor sa stará o mnoho záležitostí súvisiacich s optimalizáciou. Je tu ľahké nájsť informácie a orientovať sa v obsahu, robotom sa tu ľahko prechádzajú a indexujú stránky, vďaka navigačnej štruktúre sa tu dá vytvoriť obsahový plán, umiestniť sem témy a kľúčové slová a vytvoriť systém interných odkazov… A to všetko má nesporný význam.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol