zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako obchodovať dokonale?

Mnohí podnikatelia presťahovali svoje aktivity prinajmenšom sčasti na internet. Očakávali od toho pochopiteľne možnosť zvýšenia počtu zákazníkov, objemu uzatváraných obchodov a ziskov a niekedy sa im takéto očakávania aj plnilo a plní. Ale niekedy aj nie. A koľkokrát len neuspeli a neprosperujú ani tí, ktorí majú čo ponúknuť! Jednoducho z toho dôvodu, že robia na onom internete niečo zle. A v čom títo hocikedy chybujú alebo majú nedostatky, ktoré ich znevýhodňujú?
Ak nepočítame problémy s návštevnosťou zapríčinené zlým umiestnením webu v internetových vyhľadávačoch, s čím môže pomôcť optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ide napríklad aj o to, že ani dosiahnutie onej vyššej návštevnosti nemusí znamenať nakročenie k lepším výsledkom. Ani vyššia návštevnosť webu nie je k ničomu, keď sa nestanú z návštevníkov zákazníci. A tak je potrebné často vsádzať nielen na zvyšovanie návštevnosti, ale aj na lepšiu konverziu tejto návštevnosti. Čo je možné dosahovať napríklad pridaním výziev k akcii na viac miest, prípadne A/B testovaním akčných prvkov a zvýšením rýchlosti načítania stránok.
Avšak to nie je to jediné, čo môže pomôcť pri premene návštevníkov webov na ich zákazníkov. Sú tu aj ďalšie stratégie, ktoré v tomto ohľade prospievajú.
Je tu napríklad možnosť nákupu na splátky, kedy majú zákazníci možnosť získať to ponúkané hneď a zaplatiť to až neskôr, je tu možnosť nákupu online s následným vyzdvihnutím si toho kúpeného v obchode, teda niečo, čo už dobre poznáme, ale sú tu aj oveľa sofistikovanejšie záležitosti ako konverzačné obchodovanie, rozšírená realita, viackanálová skúsenosť alebo platenie kryptomenami či mobilnými platbami. A to všetko môže mať pozitívny vplyv, ktorý môže zohrať podstatnú rolu. Pretože e-commerce nadobúda na význame a nezdá sa, že by to malo byť neskôr inak. A kto z internetových predajcov nevyužíva chatboty pri obchodnej komunikácii alebo napríklad neumožňuje pri nakupovaní plynule prechádzať medzi rôznymi zariadeniami a platformami, by na to mohol aj pri inak dokonalej optimalizácii doplatiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol