zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako nebyť ako kôl v plote?

Všetci už dávno vieme, ako funguje súkromné ​​podnikanie. Vieme, že sa ním musí v prvom rade zarábať dosť peňazí. A aby sa tu dosť peňazí zarábalo, nesmú pochopiteľne chýbať podnikateľom ich zákazníci. Bez tých by to nešlo, pretože nikto iný, než práve zákazníci podnikateľom peniaze nedá, nikto iný nebude podnikateľa živiť. Tak to jednoducho je, a to bez ohľadu na to, o aký typ podnikania ide. Platí to teda aj pre internetové podnikanie.

A čo stretáva takýchto internetových podnikateľov? Napríklad aj tá nepríjemná skutočnosť, že dotyční síce majú svoje e-shopy, že na svojich weboch vyvesujú svoje ponuky v snahe osloviť nimi potenciálnych zákazníkov a zarobiť na tom, ale nedosahujú to, čo dosahovať chcú. Veľa podnikateľov má svoje weby s ponukami, ale postráda to najdôležitejšie, čím sú práve zákazníci. Niektoré weby nie sú tak navštevované a využívané, aby sa tu podnikanie vyplácalo. A ak je to tak, majú podnikatelia celkom smolu. Ale ani tí, ktorí nemajú na svojich podnikateľských weboch potrebnú návštevnosť, nemusia hneď klesať na mysli. Iste, vyzerá to s nimi bledo, ale to neznamená, že by sa to nemohlo ešte zmeniť k lepšiemu. Pozitívny obrat sa dá dosiahnuť. A to vtedy, keď sa staví na optimalizáciu takého webu pre internetové vyhľadávače.

Optimalizáciou sa totiž weby približujú k ideálu, ktorý si predstavujú internetové vyhľadávače. A čím web zodpovedá dokonalejšie tomu, čo je podľa vyhľadávačov dokonalé, tým ho tieto nástroje viac preferujú a lepšie ho predstavujú internetovej verejnosti. Optimalizovaný web má jednoducho vo vyhľadávačoch lepšiu pozíciu, kde ho ľudia ľahko nájdu, kde padne ľuďom hneď do oka. A to, čo je takto na rane, má logicky dostatočnú návštevnosť. A teda aj nádej na dostatok zákazníkov. A kto chce mať istotu takého zdaru, neoptimalizuje amatérsky sám, ale necháva to na schopných profesionáloch typu SEOlight.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol